Cum sunt Racii la pat?

by: raluk
Cum de curand Ake si cu mine ne-am dat cu parerea referitor la cum sunt Racii la pat si am stabilit de comun acord ca sunt foarte tari, ma gandeam sa mai cer si alte pareri. Deci ce ziceti?

andruttza

andruttza

Racii

14 Aug 2010, 17:50

Eu sunt Capricorn. In ceea ce priveste Racii, exista o atractie deosebita..fara nici cel mai mic efort pot spune ca exista un fel de magnet intre noi! Sunt persoane foarte bune la suflet si sensibile..care chiar iti acorda incredere daca o meriti. Fac casa buna cu Capricornii, si ei sunt la fel de deosebiti:)):D

themis

themis

asa e;)

15 Iul 2010, 18:33

nimeni nu a ajuns in rai k s ne spuna cum e deci..ce-ar fi sa-ti iei un rac q tin in pat?;))
grabeste-te)

mister

mister

cat de fideli sunt racii?

10 Feb 2009, 09:05

Salut pe toata lumea. Nu sunt nascut in zodia Racului, dar am o prietena rac. Este plecata sa lucreze peste hotare pentru o perioada. Dorind sa imi faca o surpriza, mi-a trimis niste poze mai incitante. Surpriza a fost de proportii, insa pe trupul sau, marind pozele, am observat niste urme ca niste zgarieturi rosii. Nu imi dau seama cum au ajuns acolo. Nu as putea sa vorbesc despre acest lucru cu ea deoarece s-ar simti foarte jignita. Intrebarea mea este: cat de fideli sunt racii intr-o relatie? Sunt genul care, datorita senzualitatii, isi inseala partenerul? Nu sunt gelos, insa daca mi se dau motive, ajung sa ma indoiesc, sa imi pun intrebari.

m_a_d_a

m_a_d_a

racul

06 Nov 2008, 21:15

se daruieste daca simte ca celuilalt ii face placere ceea ce el face. insa mi s-a intamplat un lucru cam bizar: am cunoscut un rac si cand s-a ajuns la momentul in care am decis ca vrem sa mergem mai departe am incercat sa fac tot posibilul sa evit situatii in care s-ar fi simtit blocat si totusi s-a simtit! pt ca nu s-a intamplat nimic atunci si nu din vina mea ci a lui! inca nu am aflat care a fost cauza desi pot sa-mi inchipui o gramada de motive, doar sunt si eu rac. insa ceea ce a urmat la urmatoarea intalnire a fost atat de minunat incat credeam ca visez, sincer nu am mai avut o asa experienta. inca mai aud in minte glasul lui si ma topesc... insa dupa putin timp a intrerupt legatura cu mine, iar motivul numai eu ca rac il pot sti, fara sa mi-l fi spus el vreodata

pytycka

pytycka

pai eu sunt rac

06 Mai 2008, 15:15

sincer...nu prea ma consider buna la pat dar prietenu meu nu e de aceiasi parere...da fac tot posibilul k celalalt sa se simta bine...ofer multe dar vreau multe in schimb...si toanele mele sunt greu de suportat,adik mai am putin cateodata si devin isterik...asta e singuru lucru naspa:D

sw33t_heart

sw33t_heart

racii sunt cei mai tari

06 Apr 2008, 01:16

o data avut un rac, niciodata uitat! se potriveste atat pt racusoare, cat si pt racusori :D.

lorena24

lorena24

Ca tot veni vorba ..

23 Nov 2007, 21:08

Sunt buni raci la casa omului...din pacate nu prea au noroc in viata..si nu-mi explic de ce..poate datorita sufletului lor mult prea complex,mult prea interiorizat si mult prea bogat in trairi ...poate e doar parerea mea..dar nu prea au noroc in dragoste?!?..din experienta mea si a altora ..cama sa tind sa cred..au o nevoie de a iubi si de a fi iubiti peste medie..si la un nivel la care multi n-ar putea sa ii ofere acele sentimente de care el are nevoie...iubirea pentru raci este ca o hrana..de care au nevoie pentru a trai,pentru a visa,pentru a spera...
Referitor la pat...racii se bazeaza pe intuitie,la ei nu mai este vorba de tehnica,la ei este vorba de ceea ce simt..se daruiesc persoanei de langa ei ..pentru a urca pe culmile placerii..si fac totul din suflet..si pentru ca asa simt ei..e ciudat,dar un rac..e prin definitie un sentimental,un om care daruieste totul si asteapta totul...(cel putin asa sunt eu)..

pisi

pisi

Ce as reprosa unui rac?

05 Mai 2007, 09:16

Poate timiditate in exces,uneori (unii) racusori sunt ceva mai zgarciti decat ceilalti,doresc uneori sa controleze vietile celor din jur(poate un picut mai mult),in rest racii,atat ei,cat si ele,sunt acei prietei buni de pusi pe rana.
Poti sa te destainui linistita unui racusor si fi convinsa ca nu-ti va afla nimeni secretele,iar racusorul nu te va judeca,din contra,te va sustine(au microbul prieteniei in sange).
As mai spune despre racusori ca sunt persoane atragatoare,de casa si buni de sefi(ar fi niste sefi echilibrati).

larisa_24

larisa_24

:)

04 Apr 2007, 22:32

Racusori sunt cei mai buni,cei mai tandri,cei mai calzi..au ceva ce n-ai sa intalnesti la alte semne..o dorinta de a te face sa te simti bine si implicit simtindu-te tu bine si el se simte bine...se daruieste pe el intru totul..pune suflet,pasiune...si cred ca n-ar putea sa se culce cu cineva,daca nu ar simti ceva pentru acea persoana..

cristi

cristi

:)))

29 Ian 2007, 22:29

nu e inentivitatea de vina! adica, eu..errr...ei ,au imaginatie ,si stiu ce ar vrea ,si cum ,dar se cam gandesc la consecinte (daca ele exista)...si aici ,da ,se prea poate sa apara o lipsa de inventivitate demonstrativa....

raluk

raluk

Ca prea i-am laudat

11 Ian 2007, 11:09

... m-am gandit si la ceea ce as putea sa le reprosez - poate o anumita lipsa de inventivitate.

seer_dome

seer_dome

:)

10 Ian 2007, 01:11

Merci pentru laudele aduse zodiei mele :) Nu pot sa va contrazic ,absolut deloc :) ,Desi ,eu asi inclina sa cred ca racii sunt putin cam pretentiosi ,si se plictisesc repede ,de rutina sexuala...eu stiu ca asa sunt

lori84

lori84

bun rau!!!!

17 Aug 2006, 11:52

pai sa vedem din experienta mea eu zic ca sunt extraordinari, foarte tandri foarte atenti la nevoile tale, pe mine cel putin iubitul meu ma surprinde de fiecare data :D(si eu pe el dar aici e vorba de rac ;) )chiar amantul perfect :D

freya

freya

uuu...

03 Mai 2006, 22:22

La capitolul asta garantez eu ca Racii sunt super-mega-extraordinari in pat. Sunt devotati, atenti, tandri, altruisti... sa fie amantii perfecti? ;)) nu stiu, nu i-am incercat pe toti! :P

perla

perla

eu sunt femeie rac

25 Feb 2006, 15:08

buna.Eu sunt rac si as vrea sa va spun ca nu e usor sa traiesti cu un rac,dar in pat...sunt..plina de imaginatie.Partenerul meu e super-fericit(e berbec) atunci cand ii indeplinesc o fantezie pe care nici nu mi-a spus-o.Asa am eu o intuitie.Il simt ce vrea fara sa deschida gura.Cu schimbarile de stari da...aveti dreptate dar la mine apar doar atunci cand am probleme pe alte planuri(serviciu,social etc).Asa ca daca mai aveti intrebari,va raspund.:)

karina

karina

cat se poate de adevarat

21 Feb 2006, 15:06

asa e , raluk ..faza cu schimarile de stare, k devin deprimati e adevarat si iti trebuie multa, dar multa rabdare .....:;))

raluk

raluk

karina

21 Feb 2006, 12:51

In pat din punctul meu de vedere, chiar este totul roz. In viata de zi cu zi, au ei micile lor probleme. Si ma refer la dispozitii ciudate. Acum e totul roz si peste 5 minute au o criza de egoism sau pur si simplu devin deprimati. Ma rog, sunt greu de suportat fazele astea.

Si in plus au foarte multa nevoie de atentie. Se simt neglijati imediat. Trebuie sa se simta in permanenta iubiti si trebuie sa fii mereu acolo cand au ei nevoie.

pisi

pisi

Nu am cunoscut pana acum

21 Feb 2006, 11:28

un rac in intimitate ! Dar din ce am auzit de la prietene, ar fi f senzuali, pasionali si atenti cu partenerele lor !:))
Deci, un fel de barbat ideal !:)))

dan

dan

Try it

21 Feb 2006, 11:06

Merita

karina

karina

interesant subiect

21 Feb 2006, 08:06

si eu am o relatie cu un Rac si as putea spune k sunt cei mai tandi si mai iubitori barbati, ghicesc intr-adevar ce doreste persoana de langa el si face totul ca ea sa se simta extraordinar de fiecare data..mi-am dat seama de 1 lucru : ei pun mult suflet in ceea ce fac si se implica in totalitate, deci ...dak as avea posibilitatea sa aleg as alege un rac din nou ..:) Bineinteles , as vrea sa aflu si parerea altora , poate nu e mereu totul asa de roz ..

pisi

pisi

Raluca, se iau in considerare

20 Feb 2006, 15:36

si cei care au ascendentul pe Rac , sau doar nativii din aceasta zodie sunt acceptati sa-si spuna parerea ?:))