dar femeile balanta cu cine se potrivesc cel mai bine?

by: pinky
eu una, votez pt tauri si lei. un punctulet micut ar mai lua si berbecii, un mare punct, dar doar pt potrivire in pat, ar lua scorpionii, asta daca termina cu mind games-urile. in rest, am mai avut parte de un capricorn (nu), de un varsator (mai bine ca amici) si de o fecioara, de care inca nu am avut parte, inca mai astept. in rest, sunt curioasa in privinta gemenilor, pana acum nu mi-a sarit niciunul in ... ochi :D dar am avut parte de ceva tauri si lei care ma fac sa cred ca ei sunt potriviti pt mine :) voi, balantelor, ce parere aveti?

julya_ionescu

julya_ionescu

balantele -stau in cumpana

01 Feb 2008, 16:41

Nu prea stiu ce este bine pentru ele si datorita acestui fapt nu fac intotdeauna alegerea corecta.

nicoli

nicoli

mda..

29 Nov 2006, 23:53

si eu am stat cel mai mult cu un rac.. intr`adevar e ff romantic si grijuliu.. dar parca.. prea prea !!!

in rest.. varsatorii si leii..

raluk

raluk

Barbati pentru Balante :p

14 Sep 2006, 22:21

Cel mai bine mi se pare ca ma potrivesc cu Racii - sunt foarte romantici, tandri, mamosi si destul de imprevizibili ca sa nu ma plictisesc de ei.

Mi se mai par fascinanti scorpionii - enigmatici, emana sex-appeal, sunt personalitati puternice.

In rest, Varsatorii mi se par intr-adevar doar amici, nu simt nici un fel de atractie. Dar ma inteleg deosebit de bine cu ei din punct de vedere intelectual. Gemenii si Sagetatorii mi se par interesanti la inceput, dar ambele zodii mi se par prea jucause si mult prea superficiale.

Cu Taurii si Leii - exista o anumita atractie, sunt de acord... Dar nu pot spune ca as putea vreodata trece peste incapatanarea lor incredibila.

Sa le luam pe rand :))

13 Sep 2006, 17:06

Cu actualul care e Berbec...am o relatie f buna.Ne potrivim atat in dormitor cat si in rest...sunt incapatanati rau ...dar uneori eu il intrec :))

Cu Taurii nu am avut decat relatii de amicitie...M`am inteles bine cu ei...nu m`au atras insa ff tare

Gemenii ..pfff...parteneri ideali pt balante.Eu am avut o relatie cu un geaman si a fost ca un fulger...scurta si furtunoasa...dura mai mult daca nu ne desparteau km.Oricum am ramas cu amintiri frumoase

Racii...sunt oameni calzi,iubareti ...cea mai lunga relatie a mea a fost cu un Rac.M`am separat insa de el cand a devenit f gelos si posesiv.In rest el a fost ok,ne`am inteles de minune. :))

Cu Leii nu am avut nici o legatura,cu toate ca ma atrag f tare.Sunt oameni puternici,tot timpul in centrul atentiei..Leii ma incita ;)

cu Fecioarele nu vreau sa am de`a face..prea tipicari pt gustul meu...am doar amici in zodia Fecioara si mai nou instructorul auto...care e cu fixurile lui...mi se pare persoane rigide..nuuu ii vreau :))

Barbatii Balanta sunt ca si mine,ne asemanam f mult,ne intuim unul altuia dorintele...ne intelegem bine...o prietenie care a dat in dragoste am avut cu o persoana Balanta...la un moment dat insa...eram atat de asemanatori,incat s`a dus flacara :))

Scorpionii nu sunt genul meu ...prea posesivi,prea agresivi..un pic paranoici ...nu`i votez :))

Sagetatorii sunt oameni deschisi,vorbareti,plini de initiativa...nu m`am plictisit niciodata langa un Sagetator..n`am avut relatii amoroase cu ei...dar m`as risca ;) as risca sa fiu fericita cu ei :P

Capricornii...huh..oameni rigizi,prea seriosi pt mine...nu prea ma simt bine in preajma lor..

Varsatorii nu mi`au fost niciodata mai mult decat amici...sunt oameni de gasca,inteligenti,creativi...

Pestii...pff..iubirile mele mari :))
Am avut 2 prieteni in zodia asta...ce sa zic...nu i`am uitat niciodata...Pestii nu sunt barbatii perfecti pt mine...nu ne`am prea inteles...dar sunt greu de uitat... :))