fata balantza si baiatul pesti

by: adana
cum se intelege balantza cu pestii???exita vreo compatibilitate intre aceste zodii???are rost vreo relatzie intre balantza si pesti???:-?

mini

mini

Ei da

22 Nov 2006, 00:24

Eu sitiu multi raci care inseala atunci cand nu sunt fericiti in relatie. inseala pentru ca nu le sta in fire sa se desparta de cineva, dar nici sa rabde la nesfarsit nu pot.

...

05 Apr 2006, 12:01

cea mai lunga relatie a mea a fost cu un barbat care apartinea zodiei Racului.
Sunt oameni sensibili,fideli..dar prea posesivi si gelosi.
Se ataseaza f repede de partenera si sunt f legati de mama lor.
Probabil fac si o ascociere intre mama si partenera.
Sunt barbati de incredere,simt mult,dar vorbesc putin,pot fi usor de ranit.
Dar sunt barbatii in care poti avea incredere,pt ca nu prea inseala.Sunt unii dintre cei mai familisti.

madalinutza15

madalinutza15

balanta rac?

04 Apr 2006, 13:28

mai dar de balanta rac stie cineva ceva mai mult?eu nu pot sa-mi formez o parere despre baiatul rac in prezenta mea.va rog sa spuneti tot.despre pesti m-am lamurit:o fata balanta nu are ce sa caute langa ei!va pup

raluk

raluk

Ciudati

04 Apr 2006, 13:17

Mi se pare bine spus. Chiar nu sunt genul meu...

Ciudat pentru ca de pilda dupa alte zodii de apa gen Rac si Scorpion sunt moarta si am multi prieteni. Pestii sunt prea secretosi.

raluk

raluk

Ciudati

04 Apr 2006, 13:17

Mi se pare bine spus. Chiar nu sunt genul meu...

Ciudat pentru ca de pilda dupa alte zodii de apa gen Rac si Scorpion sunt moarta si am multi prieteni. Pestii sunt prea secretosi.

deea23

deea23

pesti?

25 Mar 2006, 00:04

draguti numai sa ii vezi! pe mine ma dispera pestii! nu iti recomand. sunt ciudati. in fine, poate exista exceptii, dar sincer nu cred.

pinky

pinky

:)

13 Mar 2006, 19:34

pe mine ma scot din sarite pestii, sunt prea lenti si lenesi... sau mie asa mi se par... iar eu sunt o balanta prea vioaie si plina de viata! plus ca mie imi place sa vorbesc, lor nu, din start e compromisa orice legatura! nici macar prieteni pesti nu am :))

madalinutza15

madalinutza15

pesti?!?

23 Feb 2006, 15:27

iubitul meu este pesti.eu balanta in toata puterea cuvantului.cu inselatul nu sunt de acord.sau cel putin la mine nu e cazul.ne intelegem super(dar comunicare aproape de0),adik doar ce e strict necesar sa ne spunem e bun.eu zic k nu strica sa incerci.mai ales dc iti plac mutalaii ,sa nu scoti3vorbe de la ei.:)eu de bine de rau il cunosc din priviri

pami_bebe_girl

pami_bebe_girl

parerea mea e sa incerci

22 Feb 2006, 17:31

Chiar dc si eu am aceeasi parere cu fetele...zic totusi ca ar trebui sa incerci o relatie cu un baiat in zodia "pesti" pe pielea ta...Poate ai noroc...si e baiatul mult-visat...:D..sau dc nu...esti ik mica...si prinzi si tu experiente;)

scumpik

scumpik

hmm..

22 Feb 2006, 14:58

eu am cunoscut 2 pesti frumosi foc , asta m-a atras la ei prima data ... apoi mi-am schimbat parerea deoareceau o ,,parere" foarte buna despre ei,se cred toti niste frumuseti ...si astfel am realizat ca sunt niste narcisisti..acesta nefiind singurul defect al lor ..fac ce fac si cand iti spun vreo doua vorbe te lasa fara glas pur si simplu cu guracasctata oricum eu nu cred intr-o relatie armonioasaintre aceste zodii.

raluk

raluk

NEah

14 Feb 2006, 08:22

Pe mine niciodata nu m-au pasionat Pestii...

adana

adana

ai mare dreptate....

13 Feb 2006, 20:46

la partea cu inselatu ai nimerit-o perfect,cred ca ii face mare placere.cat despre mine...nu as vrea o relatzie de durata cu discutzii de vitor si tot tacamul...nush daca am voie sa posteza pe acest forum deoarece am doar 14 ani in septembrie implinesc 15...de abia astept;)).e super simpatic si dragutz...aceasta relatzie ar fii mai mult sa imi ocupe timpul...:P chiar daca il plac...tot pt distractzie as vrea sa il pastrez...stiu ca sunt cam rea acum dar asta e firea mea:)):D

adana...

13 Feb 2006, 13:25

Nu te sfatuiesc.Am avut 2 prieteni pesti.Sunt balanta.Relatia nu a mers.Atractie fizica este f puternica,insa la capitolul comunicare,complicitate,incredere,conceptii,lucrurile nu merg.Sunt inchisi in ei,vesnic neintelesi(considera ei),hipersensibili,nehotarati.Nu te poti baza pe ei aproape deloc.Nu sunt barbati puternici,hotarati.Daca iti doresti un prieten pe care sa il tot impingi de la spate sa faca anumite lucruri,atunci pestii sunt perfecti.Fizic este excelent.Daca pui baza mai mult pe asta,poti sa ii alegi.Daca vrei un om cu care sa discuti,sa iei o decizie inteleapta,lasa-i balta.Eu sunt satula de Pesti.Nu mai vreau sa ma leg la cap cu barbati Pesti.Doar ca intai imi place un barbat si pe urma aflu ca e Peste...:)) Daca as stii dinainte as lua-o la fuga pt ca stiu ce ma asteapta langa dualii zodiacului.Aaa apropo: inseala cu usurinta... :))