Fecioara cu Taur

by: raluk
O prietena a mea, Fecioara de felul ei s-a combinat de curand cu un tip Taur, a fost ceva gen love at first sight. Mai sunt si colegi de serviciu, ceea ce cam complica lucrurile. Cum vi se pare ca merge combinatia astA?

yo_danutza

yo_danutza

hihi

12 Feb 2007, 21:27

poate o sa radeti dar va spun ca parintii mei formeaza un astfel de cuplu :)) ... mama e fecioara, tata e taur si inca se iubesc enorm... desi taurul este cel care domina, fecioara, daca stie cum sa il ia, face ce vrea din el..........

pisi

pisi

Cunosc multe cupluri

13 Dec 2006, 11:37

care sunt taur-fecioara si formeaza un cuplu reusit.

diannasabo

diannasabo

Dupa parerea mea buna

17 Iul 2006, 22:41

Asta pentru ca eu sunt fecioara si sotul meu taur. Singura problema in relatia noastra este incapatanarea cu care m-am obisnuit si nu mai pune probleme. Ne completam foarte bine unul pe celalalt, ne lasam libertate unul celuilalt atat cat avem nevoie (dar nu prea avem nevoie).In rest ce sa zic nu este o relatie cu scantei si focuri de artificii este o relatie bazata pe iubire profunda (de care nu facem mare caz pentru ca noua ni se pare normal sa ne iubim si avem senzatia ca ne iubim de cand ne-am nascut), pe prietenie si respect reciproc. Avem aceleasi gusturi in orice domeniu si nu prea avem motive de discutii in contradictoriu. Am cunoscut cred barbati din fiecare zodie si nici unul nu mi s-a potrivit atat de bine. Dar poate sa fie si o simpla coincidenta...

manina

manina

salut

19 Iun 2006, 20:14

eu sunt in FECIOARA
nu prea cunosc tauri dar am auzit cas ca berbecii
sotul meu e in berbec
mai complikat e ca sunt colegii
asta cu zodiile ............
depinde carei mai rabdator
hhhhhhhhh