femeia berbec...cum o cuceresc?

by: shane_54
Eu sunt barbat balanta...am cunoscut un berbec care ma pune pe ganduri de uneori nici noaptea nu dorm...cum o cuceresc?pls help me!!!urgent!

placinta_de_mere

placinta_de_mere

ah voi balantele

01 Iun 2007, 20:43

Eu zic sa fii tu insuti! Merge mereu :D si daca nu merge inseamna ca it's not ment to be! Oricum, bafta! Si daca vrei un sfat, nu minti. se prinde. si apoi se face ca nu observa. si apoi te zboara de nu stii ce ti s-a intamplat. aa, si nu te uita la alte femei pe strada! ii strici imaginea

danamusat2003

danamusat2003

berbecutele adora surprizele PLACUTE

19 Ian 2006, 15:15

In afara tipilor destepti si cu simtul umorului, femeile din berbec adora surprizele placute.In alta ordine de idei, nici sa nu va ganditi sa-i inselati increderea ca........s-a terminat DEFINITIV!

annitza_bb

annitza_bb

nu cred ca este o combinatie prea buna

07 Ian 2006, 02:57

eu sunt berbec! acum cateva luni un prieten care este balanta a luat familiaritatea mea cam in serios si a facut aproape orice ca sa ma cucereasca! mi-e chiar imi placea compania lui ...balantele sunt firi vesele sociabile si saritoare! tipul era super frumusel si ok ....dar...pt ca intotdeauna exista si un dar....balantele sunt niste fiinte fff sufocante...ar vrea s afie tot timpul cu tine sa sara mereu in ajutor fara ai fi cerut...iar noi berbecutele nu prea suportam spatiile inchise....nu vrem sa fim ingradite!! vrem libertate deplina!! iti dau un sfat aratai intentiile tale dar fi mai misterios....mai distant si las-o pe ea sa vina la tine!! atunci cand ti se ofera totul pe tava nu savurezi...pe cand atunci can dvrei un lucru si il obti cu putin efort il savurezi pan ala ultima picatura!!!! crede-ma...suntem niste luptatoare!! iti urez multa multa bafta!!!!!!!!

shane_54

shane_54

Cum sa fie lipsite de personalitate?

06 Ian 2006, 12:37

Cate balante cunosti?eu unul cunosc foarte multe si unele e adevarat, nu prea se evidentiaza de loc caracterul la ele...si asta doar sa nu intre in conflict cu cineva(sau mai bine spuns cu un alt caracter)...dar am intalnit si balante cu un caracter foarte bine evidentiat!Atat punctele negative cat si cele pozitive!e adevarat ca e greu pana ne urnim din loc...dar si cand ne-am urnit e de BINE!si totusi...girls...pls ...sfaturi!!!

trurli

trurli

dar raluka

05 Ian 2006, 23:08

se pare ca balantele astea n-au initiativa niciunde, pana la urma chiar sunt lipsiti de orice personalitate sau ce se intampla?

raluk

raluk

Pai cam asa sunt Berbecii

05 Ian 2006, 23:05

Adica UBERSEXUALI. Ah si le place mult sa domine, in special in pat. So, take care. Oricum cred ca e the perfect match pentru balante in pat. Nu de alta dar si asa nu le place balantelor sa aiba ele initiativa.

shane_54

shane_54

asta explica multe!!!

05 Ian 2006, 14:06

10x!!!se mai lamuresc un pic lucrurile la mine in minte!!!
apropo...ce zici de UBERSEXUALII???

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Jovialitatea in general

05 Ian 2006, 11:26

Cred ca pe femeile Berbec le da in general pe spate un tip vesel, cu multa incredere in el, pus mereu pe poante. Vor pe cineva cu care sa se distreze in primul rand.

shane_54

shane_54

10x RALUK

05 Ian 2006, 08:43

10x! esti o dulce...dar ceva aparte ce le da gata pe femeile berbec nu exista?o anumita tipologie care sa ii faca sa isi lase coarnele jos si sa poarte o relatie normala zic eu?nu avem femei berbec pe aici prin forum?pls...

raluk

raluk

De obicei atractia vine de la sine

04 Ian 2006, 10:14

Intre Balanta si Berbec este de obicei o atractie naturala aproape fatala, care vine de la sine. Poate ca nu iti dai seama, deoarece Berbecii se pricep sa isi ascunda bine sentimentele. Crede-ma ca si eu sunt Balanta si chiar am observat ca toti barbatii Berbec din jurul meu se simt atrasi de mine.