femeia Scorpion, descurcareata?

by: luckyrock
"va descurcati, domnisoara? vreti sa va ajut?"
"nu, multumesc. ma descurc. asa-s femeile in ziua de azi..."
"nu sunt toate asa, sa stiti!"

ana68

ana68

:-))

14 Feb 2007, 11:47

Trasnita...recunosc ca si tu ai dreptate...orgoliul e o caracteristica noua,scorpionilor....trebuie sa dovedim cu orice pret ca stim sa razbatem singure,nu?si ca n-avem nevoie de nimic si de nimeni care sa ne ajute...

traznita

traznita

DA!

13 Feb 2007, 14:40

Suntem destul de descurcarete..insa uneori din orgoliu prea mult, refuzam politicos sau nu, ajutorul pe care ni-l ofera ceilalti..sau credem ca stim si singure ce trebuie sa facem sau sa spunem.

ana68

ana68

Lucky

12 Dec 2006, 13:05

Pai numai in cazul in care nu ar fi de luat hotarari decisive,adica postul de sef l-as imprumuta doar in perioada de relache,cand nu-i de lucru...in rest,m-ai ghicit,tin sa am ultimul cuvant si daca nu se poate si nu se poate sa fiu eu ultima cu cuvantul....fac pe dracu' in patru si demonstrez ca am dreptate...

luckyrock

luckyrock

obosesti, e natural

11 Dec 2006, 15:54

....sa tot ai postul de conducere. da' acum recunoaste sincer: l-ai da vreodata altcuiva???:)

ana68

ana68

Ca sa iti raspund...Lucky...

11 Dec 2006, 13:15

Si eu ma cam descurcaresc...si al meu geaman cam pe umerii mei lasa chestiile de discutii,adica daca e sa mergem undeva sa intreb ceva ,sa cer o informatie,eventual sa fac si o negociere...mi-s la inaintare,ca cica am gura mai mare...hehehehehe...

luckyrock

luckyrock

personal

09 Dec 2006, 13:29

de cele mai multe ori m-am descurcat singura, daca nu chiar intotdeauna, asadar ma pot numi o "femeie descurcareata". curios mi se pare ca despre acest gen de femeie se spune ca e lipsita de feminitate si are tendinta sa fie "barbata"

dar ma intreb, oare barbatilor le place ca anumite femei sunt descurcarete? le place sa aiba o astfel de femeie, ca sa se poata mandri ca nu e toanta sau, mai rau, proasta? sau nu doresc ca ea sa fie independenta si capabila sa se descurce, simtindu-se astfel inutili?