femeia Scorpion ezita?

by: luckyrock
pusa in fata faptului implinit, da inapoi?

ezita cand este vorba de decizii importante care ii pot schimba viata?

ii este totusi si ei frica sa riste?

juli___

juli___

pt. @nc@

11 Iul 2010, 14:22

Folosesti termeni al caror inteles nu-l cunosti, doar pentru a face "poză bună". Te-ai uitat la un om si, in functie de propriul tau nivel de educatie, de gradul de intelegere, de maturitate, ti-ai postat impresiile. In consecinta, acolo unde asteptarile nu ti-au fost satisfacute, ai gasit ca acea persoana sau acele persoane are/au probleme psihice. Iti este cunoscut temenul de structura de personalitate? Eu zic sa te asezi si sa citesti studiile realizate de oameni calificati in psihologie, psihopatologie si astrologie.

igrecu

igrecu

:)

19 Mai 2010, 14:04

un click fetelor :) mersi

http://www.gbx.ro/member_page.php?id=1313

ana68

ana68

continuare...

15 Mai 2007, 08:52

eu una ma stiu ca o persoana care isi stapaneste foarte mult emotiile.De multe ori mi s-a reprosat,din aceasta cauza,ca sunt o fiinte rece si lipsita de sentimente si compasiune...Insa eu prefer sa tin trairile pentru mine,poate si pentru a confirma trasatura scorpionului de a nu arata din trairile lui pentru a nu lasa loc de vreun punct slab,un calcai a lui Ahile,unde ar putea fi lovit si infrant...Zic si eu!

ana68

ana68

Sigur

15 Mai 2007, 08:49

ca mai ezita,ca doar e om si ea...ca scorpion va spun ca si eu ezit in a lua anumite decizii uneori...e firesc!De aceea ma sfatuiesc cu partenerul meu sau cu cineva de incredere,astfel incat sa pot face o comparatie care sa ma ajute sa iau cea mai buna decizie.Cat priveste stapanirea emotiilor...

soaptaa

soaptaa

Eu cred ca da! Mai ezita si ea...

15 Mai 2007, 08:02

Femeia scorpion, cu toate ca incearca sa-si stapaneasca sentimentele, emotiile, trairile..adesea o coplesesc si preiau controlul..!se simte in vocea ei, in ceea ce ea emana..! ezita sa ia anumite decizii importante care stiu ca ii vor schimba viata..! Stiu ca are o forta interioara care o face sa reziste la incercarile vietii! eu sunt zodia scorpion cu ascendent in leu. Parerea mea nu e strict axata pe mine, ci si pe ceea ce am citit si studiat la randul meu pe profesori, prieteni si altii.

ana68

ana68

Uau...

18 Dec 2006, 18:53

Io nu inteleg nimicutza...ce s-a intamplat fetelor??????

mai lucky

18 Dec 2006, 11:16

Ce tot scrii ocoleste'ma?
Ai un comportament pueril.Nu ti'as fi dat mai mult de 16 ani.Am ramas tablou cand am citit ca ai peste 30 :O
Tu chiar nu ai altceva de facut decat sa te ridici singura in slavi? Ti'au murit laudatorii ?
Nu stiu ce te'ai ofticat asa,nu iti place sa fii contrazisa? Pai afla draga mea,ca ai nimerit pe cine nu trebuia.Nu sunt persoana care sa inchida ochii la prostiile pe care le debitezi tu.Imi place corectitudinea si bunul simt.Tu nu ai invatat ce este ala.
Si uite ca am venit eu sa te trag de maneca si sa iti spun ca exagerezi.Mai coboara de pe tron!

pisi

pisi

si inca ceva

17 Dec 2006, 10:39

Nu ma intereseaza ce gandesti tu despre mine,din simplul motiv ca nu esti o persoana la care sa tin sau la parerea careia sa tin.

Nici macar nu m-am obosit sa-ti citesc mesajele,a fost de ajuns sa vad acelasi mesaj cu titlu stupid postat peste tot aici la rubrica asta.

Daca ai ceva cu mine sau Anca,de ce ai si cu acest site,nu vezi cum generalizezi din orice???

Nu ma mai obosesc sa-ti raspund,nici cu prajina nu-ti ajunge omul la nas,mai Narcis!

Nu esti scorpioanca garantat,scorpioancele nu-s ca tine,sunt femei responsabile si la locul lor,tu nu te potrivesti acolo!

pisi

pisi

Mdeah

17 Dec 2006, 10:31

Cu astfel de comportament,mai lucky,mi-ar fi rusine sa afirm ca am treizeci si ceva de bani,numai comportament de persoana cat de cat matura nu denota.
Vai si amar de cei care te contrazic sau iti critica zodia,asa-i?
Si amenintarea asta stupida "cand ma plictisesc imi iau jucariile si plec de aici,de pe forum adica",ce vrea sa reprezinte?
vrei sa ne arati ce unica si deosebita esti tu,iar noi ar trebui sa tremuram ca pleci?
ca tine sunt multi,multi oameni,si nu se mai bat cu pumnul in piept ca-s inteligenti sau ca-s zodia x.
Oi fi tu inteligenta,dar in comportament tot copila esti.

luckyrock

luckyrock

e "bun" site-ul asta

16 Dec 2006, 13:35

de la mine pentru tine, cu dedicatie [ca nu ma lasa sa postez in forum vad]

http://luckyrock.blog.ele.ro/All/stimata+domnisoara.html

luckyrock

luckyrock

ocoleste-ma

16 Dec 2006, 13:32

de asemenea, nici macar despre tine [personal] nu mi-am dat cu parerea nicaieri. ar fi mai mult decat absurd. nici despre tine, dar nici despre altii. eu „vorbesc” despre toti [nativii] in general. nu cunosc pe nimeni personal ca sa pot face afirmatii de genul „tu esti asa pentru ca esti zodia .....!”. si sincera sa fiu, poti sa-mi faci si 10 harti astrale si para-astrale si tot nu ma voi incumeta sa imi dau cu parerea despre anumita persoana cu care am avut de a face numai online

dar deja iti acord prea multa atentie
fii buna si ocoleste-ma, asa cum fac si eu

luckyrock

luckyrock

Ella*, eram datoare cu un zambet

16 Dec 2006, 01:07

Bine ati venit la hotline-ul psihiatric!

Daca suferiti de obsesie, apasati 1 repetat.

Daca sunteti co-dependent, rugati pe cineva sa apese 2 pentru dvs.

Daca aveti personalitati multiple, apasati 3, 4, 5 si 6.

Daca sunteti schizofrenic, ascultati cu atentie si o voce soptita o sa va spuna ce numar sa alegeti.

Daca sunteti deprimat, nu conteaza ce numar apasati, oricum nu va raspunde nimeni!

pisi

pisi

Am Venus-ul pe leu,

15 Dec 2006, 19:42

deci iubesc ca o leoaica.:))

luckyrock

luckyrock

ciorapii la dunga?

15 Dec 2006, 17:44

chiar vroiam sa te intreb cum se face asta :)))))))))))

omu' cat traieste.....de multe se loveste!

pisi

pisi

Tocmai

15 Dec 2006, 17:41

ce am descoperit ca il am pe Uranus pe scorpion. hihi

pisi

pisi

Ella* vorbesti serios???

15 Dec 2006, 17:37

Doamne,si cum de ai rezistat langa el?

Of,Doamne,numai gandul ca-si impaturea hainele inainte sa faceti si voi ...ceva,mi se pare teribil.

luckyrock

luckyrock

hahahaha

15 Dec 2006, 17:32

fata mea, daca imi spui ca si preludiul se desfasura dupa un program bine stabilit [hahahahahaha], cred ca ma.....duc sa beau un pahar cu apa ;)

pisi

pisi

Fecioarele

15 Dec 2006, 17:28

sunt inimoase si sunt femei frumoase(in general).

Barbatii fecioara mi se par mult prea tacuti si timizi.

luckyrock

luckyrock

normal ca era Fecioara! :))))))

15 Dec 2006, 17:23

ce spirit masochist te-a facut sa incerci[!!!] o relatie cu o Fecioara?????

pentru mine toti sunt niste "soacre"

dar! le apreciez perfectionismul. ei, e si normal...;)

pisi

pisi

uitasem

15 Dec 2006, 17:20

se mai spune despre gemeni ca sunt perversi si obsedati sexual.

ai noutati,Ella*,ce se mai spune de rau despre Gemeni?

pisi

pisi

Ella*,o intrebare

15 Dec 2006, 17:18

Ce defecte crezi ca au gemenii?

Pe langa faptul ca suntem mincinosi si infideli? :P

luckyrock

luckyrock

Fecioarele ma dispera de fiecare data

15 Dec 2006, 17:14

din cate incercari pot ghici?

luckyrock

luckyrock

ai vazut tu Scorpion constant??

15 Dec 2006, 17:05

Ella*, anumite lucruri/persoane, oricat de mult incerci sa le ignori [hmmm, si Ana a scris acum ceva timp despre cei care nu te lasa nici sa mori], se tin scai de tine. cand ti-e lumea mai draga iti sar inainte, doar-doar sa le acorzi si lor atentie

din pacate, nici pe mine nu ma ocolesc problemele, rautatile si oamenii care ma dezamagesc

esti, Ella*, esti. tot respectul!:)

luckyrock

luckyrock

cautam ceva interesant de barfit

15 Dec 2006, 16:56

si am dat peste "la multi ani, Anca!"

ce anume ar fi trebuit sa ma faca sa te "citesc", draga Balanta? daca iti este ceva caracteristic, aceasta ar fi inclinatia spre barfa, dar cum toata lumea face cam acelasi lucru aici, mai greu sa iesi in evidenta

ma abtin in ceea ce priveste "diplomatia" si "corectitudinea", mai ales daca iau in evidenta stilul tau de abordare al nativului Scorpion in general si al meu, in particular

de ce te intreb ce-ti place sa fii? simplu: ai raspuns la intrebari adresate nativilor din Scorpion. cand am timp si chef caut ceva sa distrez si Balantele

lucky

15 Dec 2006, 16:27

Ai facut'o pe detectivul si ti'ai pierdut toata noaptea pe forum asa'i?
Vezi,tocmai ce iti ziceam.Scorpionii sunt sisi la mandolina :))))))

Sunt o Balanta veritabila,nu stiu cum de nu ti'ai dat seama din prima ?
Stii doar ca Balanta,se evidentiaza usor,intre celelalte semne zodiacale.
Care alta zodie,mai detine atata diplomatie si corectitudine,a ?;)

Cum de ma intrebi ce as vrea sa fiu intre Balanta si Scorpie ??:)))))))))
Tu ce crezi ?:))))))

luckyrock

luckyrock

Anca, ce-ti place...?

15 Dec 2006, 15:29

...sa fii mai mult? Balanta sau Scorpion? :)

nici nu banuiam ce vorbareata poate fi o Balanta cand o intrebi ce mai stie despre Scorpioni....

hahaha

14 Dec 2006, 13:44

Si tocmai am aflat ca Basescu e viespe ca tine :)))))) Nici nu stiam,am zis asa :D

Sursa : Pisi,prietenutza mea :* pupik

pisi

pisi

Ei da :))

14 Dec 2006, 13:43

Base e flebetea mea in politica,un scorpion simpatic,yeaaaahhhh :P

....

14 Dec 2006, 13:41

neatza Ella,bine te'am gasit ! Mi'a fost dor de voi :) :*

PS : Daca iti spun ziua si luna nasterii,e la mintea gainii nu ? Si eu as ghici si zodia lui Basescu asa :)))))

luckyrock

luckyrock

sigur ghicesc!

14 Dec 2006, 12:46

daca imi spui ziua si luna in care te-ai nascut, sigur nimeresc zodia! ;)