femeia Scorpion nu isi arata varsta....

by: luckyrock
....si din acest motiv isi alege barbati mai tineri decat ea

REGULA sau EXCEPTIE?

dezi_kriss

dezi_kriss

:))

06 Apr 2007, 20:58

mie lumea intodeauna nu-mi da vasrta pe care o am adik 17 ani imi da mult mai mult :P

ana68

ana68

Da Lucky,

11 Dec 2006, 13:08

Geaman de 8 iunie...

luckyrock

luckyrock

am aflat si asta!:)

08 Dec 2006, 23:13

Gemeni? hmmm...

mihaelitza

mihaelitza

si al meu e mai tanar

08 Dec 2006, 20:30

Sunt scorpie pana in maduva oaselor si pe mine ma pasioneaza barbatii mai in varsta. Actualul e mai tanar decat mine (i-adevarat doar cu cateva luni) dar se simte in toate. Pana la urma replica folosita in adolescenta de reprezentantele mai emancipate ale sexului frumos cu "baietii se maturizeaza mai greu decat fetele" sa fie adevarata?
Sa fie adevarat pana la urma si faptul ca femeia scorpion isi alege barabti mai tineri decat ea? Nu cred. Posibil doar sa intervina doar pragul critic al varstei cand simtim ca ne-a cam trecut termenul de valabilitate si devenim "expirate" si atunci recurgem la misterul tipic zodiei scorpionului, iar in plasa noastra cad cele mai bune exemplare, care stiu ca au ce invata de la noi.

luckyrock

luckyrock

spune! spune!

08 Dec 2006, 16:46

ce zodie e barbatul tau, daca nu ti-e cu suparare?

cred ca ai mai spus pe undeva, dar ca sa fiu sigura :)

ana68

ana68

Ella

08 Dec 2006, 15:42

Sa-ti fie de bine...

Norocoasa nu am fost niciodata in viata...dar cu al meu ca bradul ma inteleg bine,ies ele scanteile(nasol de tot) dar per total e bine...ne iubim...Poate ca experientele anterioare ne-au maturizat cat de cat si poate de aceea suntem mai toleranti,mai intelegatori si stim sa ne apreciem reciproc...

ana68

ana68

Hahahahahaaha...

08 Dec 2006, 12:27

Ella...esti totala cu permisul de conducere...Hai sa dau din casa,chiar daca Lucky zice ca nu fac asta...hihihihi...Al meu barbat nu a avut,nu are si nu vrea sa aiba niciodata permis de conducere.Dar e cu 4 ani mai mare ca mine(vorba lui,cica atunci cand eu ma nasteam el umbla deja dupa fete...)Asa ca soer sunt numai eu...Si eu am avut o perioada cand ma topeam dupa barbati cu barba.Acum ma multumesc cu ce am:mustata,ochi albastri si par grizonat....hehehehehe...
Sa fiti iubite!

ana68

ana68

Hahahahaha...

08 Dec 2006, 11:20

Lucky...esti simpatica foc!Prostioare,neprostioare....in neuronashi...iaca eu sunt exceptia de la regula:imi plac barbatii mai in varsta decat mine,ma simt mai protejata si pot ridica pretentii(sau cel putin asa mi se pare mie...hhihih)...

luckyrock

luckyrock

ANA :)))

08 Dec 2006, 02:55

fii cinstita si recunoaste ca atunci cand ai citit titlul mesajului, nu te-ai gandit ca iar m-a dus mintea la "prostii"! hihihihi