Femeia Taur - prea dura?

by: kavajava
Am auzit acest repros - "esti prea dura" de multe ori. Cand prietena mea Scorpion mi-a vazut reactia fata de un tip si a facut acelasi comentariu (rade ciob de oala sparta) am zis ca postez intrebarea pe forum, in mod democratic.

Ca suntem uneori directe, la asta subscriu, si e o calitate. Dar c-am fi dure?
Ce ziceti?

monik_amo

monik_amo

iazmina

10 Dec 2006, 17:01

iazmina, nu mi-o lua in nume de rau, sunt si eu taur si cred ca trebuia sa te gandesti mai bine cand ai spus prostie, nu stiu cate femei taur ai cun, adr nu poti face o generalizare daca ai cunoscut doar vreo 2-3 pers
Ar trebui sa te informezi mai bine si poate ai vrea sa afli ca Sigmund Freud, Karl Marx si Lucian Blaga au fost tot tauri (sper ca ai auzit macar de ei, dar, ca titlu informativ, primul a pus bazele psihologiei moderne, iar ceilalti au fost filosofi). Stiu ca ei sunt barbati, dar in general caract unei zodii sunt valabile pt ambele sexe

_amy_

_amy_

:)

07 Aug 2006, 09:07

poate fi dura dar de cele mai multe ori numai cu cuvintele...in realitate este foarte sensibila si delicata...o femeie adevarata

sieuto

sieuto

Femeia Taur - prea dura?

09 Mar 2006, 16:04

ce spui tu iazmina? adica sinceritatea si modul deschis de a spune lucrurilor pe nume, la tine este prostie.

light

light

femeia taur prea dura?

21 Feb 2006, 12:38

si mie mi s-a reprosat acelasi lucru, tot de catre un scorpion, dar e barbatu-mi-o

pinky

pinky

hihi

05 Feb 2006, 00:09

prietena mea cea mai buna e taur... si da, uneori poate sa fie cam dura... de fapt, nu chiar dura... spune lucrurile cam verde in fata... ceea ce mie imi place f mult :) dar are momentele ei, daca o enervezi mai ales, da, femeia taur poate fi cam dura...

iazmina

iazmina

.....

27 Ian 2006, 08:02

Dura, in nici un caz, poate din prea multa aroganta si prostie lasa senzatia ca ar fi dura. Este recomandat sa le ocolesti, sunt periculoase in mod special datorita felului lor fixist de a fi.

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

AOLEU

19 Ian 2006, 22:05

nici gand. Si mai ales mi se pare amuzant sa spuna asta un Scorpion. SINCER. Chiar mi se par femeile Taur suave, delicate si diplomate. In nici un caz nu as spune dure.