Am nevoie de un raspuns urgent!!!! Va rog

by: deii13
In seara aceasta am inceput sa iau anticonceptionale Logest, am luat prima pastiluta la ora 21:00 iar la ora 22:00 am avut scaun...nu a fost moale, a fost normal. dar as vrea sa stiu daca va scade efectul pastilei din cauza ca am avut scaun la o ora dupa ce am luat pastila....va rog sa imi raspundeti ca sa stiu ce fac...?????multumesc
 

camay29

camay29

..

23 Sep 2009, 01:53

si eu stiu la fel, ca doar daca ai diaree tb sa te sperii. daca scaunul nu a fost moale, inseamna ca absorbtia pastilei s-a produs in mod normal, poate nici nu a apucat sa ajunga in intestin. nu cred ca tb sa te ingrijorezi prea tare, dar ar fi bine sa consulti un doctor.

alexandras

alexandras

..

21 Sep 2009, 09:18

Nu draga. Stai linistita. :) Nu te mai panica atat din orice

 
 
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.