ce ceas sa ii cumpar iubitului meu?

by: nature33
Iubitului meu ii plac foarte mult excursiile pe munte si m-am gandit ca mosul trebuie sa ii aduca un ceas care sa ii arate ora data vremea temperatura distanta parcursa...

Ce ceas sa cumpar pentru nu prea m-am lamurit in cautarea pe internet?

Astept raspunsul vostru!

roxyy

roxyy

ceas pentru cei pasionati de excurii pe munte

03 Nov 2011, 14:07

Cautam idei de caouri si am citit si mesajul tau eu am cautat alte cadouri pe un site insa am vazut ca aveau si ceasuri,iar unul dintre ele cred ca era pentru sportivi,daca te ajuta intra aici:http://www.ilux.ro/ si cauta dupa ceas sper sa iti fie de ajutor.Eu o sa mai caut ideei de cadouri pentru cei dragi.:)

kathy70788

kathy70788

Vand bocanci de munte

22 Dec 2009, 14:05

Vand bocanci confectionati (batesfootware)din cele mai bune materiale, piele, nylon balistic cu membrane respirante Gore Tex rezistente la apa. Acesti bocanci pastreaza picioarele uscate si lasa piciorul sa respire indiferent de starea vremii. Mesina absoarbe socurile iar partea inferioara a talpii dublu injectate asigura aderenta si va asigura performante incele mai solicitante medii.Mai multe informatii la 0251522117 / 0722240480
Neramo Srl vanzari@neramo.ro

tag: bocanci munte,bocanci militar,bocanci gore tex, bocanci goretex, bocanci de protectie, bocanci de iarna, bocanci dama, bocanci rock, echipament munte, ski, bocanci, tricouri, camping, vanatoare, militar, sport, fitness, biciclete, role, outdoor, Vand bocanci, bocanci armata, Bocanci protectie, bocanci vanatoare

julien90

julien90

un ceas nite

22 Dec 2009, 13:36

ceasurile nite au optiunile astea le-am vazut pe totalmag.ro