cei mai infideli barbati

by: raluk
Din propria voastra experienta, in ce zodie sunt de obicei barbatii cei mai infideli?

Avand multi prieteni barbati, am observat ca Racii sunt cei mai casnici, iar cei mai infideli sunt Sagetatorii, Leii si Gemenii.

Alte pareri?

Va pupa o Balanta

electrify

electrify

Probabil barbatul scorpion

30 Ian 2012, 11:58

Daca infidelitatea s-a impartit intre zodii, cred ca barbatul scorpion a luat cea mai mare cantitate.. Am cunoscut foarte multi barbati scorpioni care ori isi inselau iubitele ori isi inselau nevestele. Si ghici ce? Am avut chiar eu o relatie cu un barbat scorpion dar a durat decat 2 luni. Am mirosit eu de mai demult ca nu se poate abtine sa nu ma insele dar m-am lasat orbita de felul in care ma facea sa ma simt si de momentele intime pe care stia sa mi le ofere. Si intr-un final mi-a recunoscut, ca ma place enorm dar nu se poate abtine, spunea ca e ca o boala pentru el si ca i se pare deja firesc. Eu nu am putut tolera asa ceva, scorpioana fiind!

Asa ca, la modul foarte general ai grija daca ai de a face cu un barbat scorpion.. MInte de ingheata apele, si minte foarte foarte frumos! Dar asta nu inseamna ca nu te place. :)

danna_scumpika

danna_scumpika

hmm

02 Iul 2009, 00:43

hmmm...nu cred ca exista anumite tipuri de zodii care inseala mai mult sau mai putin decat altele...in final...majoritatea au mici escapade pe care noi le putem descoperi sau nu...totul depinde de relatie...de comunicare...de compatibilitate...de sentimentele investite si nu in ultimul rand de dorinta si atractie...Balantele sunt persoane foarte complicate dupa parerea mea...am cunoscut recent o balanta si inca nu am reusit sa o inteleg...cred ca ii caracterizeaza mai mult teama de esec...de refuz si de aceea sunt obisnuiti numai sa primeasca si uita ca trebuie sa si daruiasca...adica nu fac primul pas...poate ca la fel ca si in cazul celorlalte semne zodicale au nevoie la inceput de siguranta si de aceia initial prefera sa aiba siguranta unei relatii si doar apoi sa actioneze...ma innebuneste...eu sunt o fire foarte sociabila...dar cand suntem doar noi 2...pur si simplu nu vorbeste aproape deloc...asteapta intotdeauna sa fac eu primul pas.totusi cred ca balantele...nu sunt zodii infidele...mai degraba capricornii care nu rateaza nici o ocazie

sagetzica

sagetzica

nu neaprat infideli,ci indecisi

21 Iun 2009, 00:35

cred k balantele..:-<...

am iesit intro zi cu o balanta....o zi ca in basme...ma luat de mana...in barte..etc...intrun final neam sarutat....si aku nu mai vb deloc cu mn pe mess....nu mai da nici un semn de viata....ce as putea sa fac??..sau sa renunt?!..

vay ce scenariu cunoscut mie ai scris u aici:) sunt geniale balantele..asa am dus-o cativa ani..dar zilele se transformau in saptamani,apoi revenea cu o replica: "s-a itamplat ceva? de ce esti suparata pe mine?"

alinaa

alinaa

racii& scorpionii

07 Ian 2007, 22:45

gemenii si sagetatorii sunt infideli cand au o relatie kre nu prea le aduce foc dar cand se indragostesc cu adevarat nu mai inseala(poate doar sa filtreze putin).p cand racii si scorpionii sunt infidelii inascuti,parerea mea.poate k sunt si exceptii dar am cunoscut multi raci kare inseala doar k sa se creada ei mai tari,iar scorpionii...am 2 prietenii kre nu ezita niciodata sa-si insele nevestele cand au sansa.

angel_kitty

angel_kitty

cred k balantele..:-<...

28 Iul 2006, 01:44

am iesit intro zi cu o balanta....o zi ca in basme...ma luat de mana...in barte..etc...intrun final neam sarutat....si aku nu mai vb deloc cu mn pe mess....nu mai da nici un semn de viata....ce as putea sa fac??..sau sa renunt?!..

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Sagetatorii

28 Nov 2005, 12:33

Am un prieten Sagetator care a atins apogeul la capitolul infidelitate. La polul opus, cei mai fideli, zic eu ca ar fi Balantele atunci cand nu le ingradesti. Daca nu le faci sa se simta sub papuc, daca sunt liberi dar cu partener, atunci sunt fideli si iti dau siguranta emotionala de care ai nevoie.