cum cuceresc un barbat berbec?

by: momo
Eu sunt leu, el este berbec. Ne vedem zilnic la servici. Comunicam excelent si ne simitim foarte bine impreuna. El este de 5 luni in firma dar dupa 20 august, ceva s-a intamplat, in sensul ca pur si simplu a inceput sa flirteze cu mine, sa ma tachineze, sa foloseasca cuvinte cu dublu sens, chestii de astea. I-am raspuns si pentru prima data l-am privit si altfel. Nu stiu ce a declansat schimbarea asta brusca de atitudine la el, pentru ca eu nu am facut nimic, adica inainte nu l-am privit decat exclusiv ca pe un coleg de servici cu care ma impacam foarte bine. Mai mult, el are si prietena cu care intentioneaza sa se insoare peste 2 ani. A avut 2 zile libere luna asta si azi a revenit la servici. I-am spus ca vreau sa nu trecem peste o anumita limita, pentru ca adevarul este ca ma concentrez foarte greu si mai mult, cat a lipsit numai la el m-am gandit. Dar surpriza, desi a recunoscut ca nu eu am inceput toata povestea asta, iar cu juma de gura a recunoscut ca a flirtat cu mine fara jena, in sens pozitiv, mi-a spus clar pe romaneste ca el are prietena si ca o iubeste. Desi am ramas cu gura cascata (noroc ca manacam), am reactionat bine si pana la sfarsitul zilei am comunicat excelent, in acelasi spirit care era si inainte.Dar acum pur si simplu vreau eu mai mult. Deci ce fac?

crisbal

crisbal

Berbecul - Iubire, casatorie, sex

25 Iul 2014, 09:34

Mai multe despre BERBECI:

http://astrologus.ro/?p=260

crisbal

crisbal

BERBEC - Iubire, Casatorie, Sex

24 Iul 2014, 16:18

crisbal

crisbal

BERBEC – Iubire, Căsătorie, Sex

24 Iul 2014, 16:16

tattoo-tattoo

tattoo-tattoo

BERBECUL-SCORPION

23 Aug 2010, 22:09

BUNA,SI EU SUNT INDRAGOSTITA DE UN BERBEC!LA MINE E MAI COMPLICAT.AM FOST NEVASTA LUI PE CAND NU AVEAM DECAT 16ANI.RELATIA NU A MERS DAR NU NE AM DESPARTIT NICIODATA IN ADEVARATUL SENS AL CUVINTULUI.S-A JUCAT CU MINE MEREU SI NICI ACUM CAND AM 40 DE ANI NU MA LASA IN PACE CHIAR DACA EL ARE ACUM COPII SI NEVASTA SI EU M-AM SACRIFICAT SI AM RAMAS FARA FAMILIE.OARE CE SA MAI FAC?
INCA IL IUBESC DA ASA E.MI-A PROMIS CA O SA FIE BINE DAR DEJA A UITAT DE MINE.ERAU ZILE CAND VORBEAM DE 7-8 ORI PE ZII SI M-A FACUT SA PRIND DIN NOU INCREDERE IN EL.SE JOACA IN CONTINUARE CU MINE.OARE VOI AVEA PUTEREA SA-L PARASESC DEFINITIV VREODATA? CINE MA POATE AJUTA?

bbbbb

bbbbb

imi pare rau

23 Feb 2009, 22:59

Buna fetelor. nu dau detalii despre mine, dar pot sa va spun ceva ce ma face sa fiu ca voi, si anume faptul ca sunt un leu care iubeste un berbec. ca si voi trag concluzia ca asa sunt ei: fustangii, instabili sentimentali. a inceput si la mine ca si la voi, la servici, si din joaca. nu imi doream ceva serios, ptr ca suferisem mult. si vreau sa va spun ca atata timp cat ma aratam indiferenta mi-a fost bine. cum am facut greseala sa las garda jos, numai de suferinta am avut parte. prin urmare, ma mintea, nu isi mai facea timp ptr mine, nu ca nu avea, dar disparuse interesul, in plus flirta cu altele. ne-am mutat impreuna, si de atunci pe zi ce trecea se stingea tot ce avusesem pana atunci, fara sa realizez ca era mai bine asa. odata ce m-a dovedit ca sa spun asa a devenit brusc dezinteresat, relatia s-a sfarsit fara a avea o discutie face to face. ne-am impacat dar din pacate nu a durat mult ptr ca el vroia sa experimenteze. prin urmare ne-am despartit. nu ii este deloc bine, sufera, dar degeaba nu se poate abtine de la a flirta cu altele PENTRU CA ASA SUNT BERBECII. si sufar cumplit ptr ca desi a fost nemernic cu mine, eu il iubesc. dar de data asta nu mai dau inapoi. asta este.

chocolate01975

chocolate01975

...

01 Feb 2009, 20:13

Al meu berbec VREA dar nu vrea :(.Habar nu am ce va sa spuna asta...Atat mi-a zis ca el este intr-o relatie si cat este in relatie nu insala...mmmm in fine, am obosit sa "bat" la usa lui...nu sunt genul.Nu sunt lamurita daca face vreun joc...sau nu simte nimic pt mine? Ca mi-a spus cu gurita lui ca VREA sa ne vedem, insa....a lasat-o in aer.Nu avem unde ne intalni asa des ca sa am ocazia ca tine Denicsa sa-i studiez gesturile...O intrebare...berbecul vrea pisat cu tel si sms...sau indiferenta face diferenta? :D

denicsa

denicsa

pentru chocolate01975

28 Ian 2009, 19:04

la o parte.Dar surpriza il tradeaza ceea ce chiar nu poate sa ascunda:excitatia!Ai inteles la ce ma refer nu?In afara de faptul ca fiind luat de val ca si mine isi schimba ritmul respiratiei imediat si nici asta nu poate sa ascunda.Azi de exmplu mi-a tot zis ca-l doare capul-nu a vrut pastila dar m-a rugat sa-l masez putin pe cap(ii place la nebunie asta)deci am dedus ca dupa pauza cam lunga de vorba si atingeri simte nevoia sa-i fiu aproape si nu mi-o zice direct ci foarte diplomat.Eu ma consider o femeie desteapta(si el la fel ma considera)si asta plus sinceritatea mea l-au incantat si asa m-a lasat sa ma apropii de el.Plus de asta noi avem o relatie de serv.foarte apropiata bazata pe incredere totala si ajutor reciproc cand e nevoie(ne facem treaba unul altuia daca e urgent).E un dulce ce sa mai zic lasand deo parte scaparile.A,era sa uit-mi-a zis odata ca sunt singura dintre multele lui colege cu care a avut o relatie profesionala asa de apropiata!De ce oare?Cum spuneam multa,multa diplomatie!!Astept sa mai vorbim si o seara buna!

denicsa

denicsa

pentru chocolate01975

28 Ian 2009, 18:52

Nu stiu nici eu ce sa zic dar e cert ca sunt foarte dificili si greu de multumit.Mie mi-a spus rar ca-i e dor de mine dar mi-a spus ca e normal sa-i fie pt.ca sunt colega lui si doar sta cu mine la serviciu mai mult decat acasa.
Ma intrebi daca sa crezi ce-ti spune-eu zic ca da.Mie imi spune lucruri din astea cam rar-ce-drept apropos-urile si subtilitatile sunt permanente-berbecii nu sunt buni oratori sau nu vor sa fie.Vorbeai de incertitudine?Eu sunt super satula si stiu ce e.Dar hai sa-ti spun ceva.M-ai intrebat cum procedez eu..Nici eu nu mai stiu-in nici un caz nu i-am taiat-o pt.ca nu ma lasa sufletul si pt.ca sigur s-ar indeparta.Incerc sa tin pasul cu el,desi acum e dulce si peste 5 min poate e mut si nervos.Stii ce am observat?Daca aduc in discutie anumite gesturi pe care le face(vis-a-vis de mine si care ma incanta)se retrage in carapacea lui.De ce?Pentru ca e prea orgolios si nu vrea sa spuna in gura mare"da,imi placi de mor!",vrea doar sa deduci si apoi liniste.Eu sunt foarte comunicativa si de multe ori il aduc in discutie unde vreau eu.Sa-ti dau un exemplu?Il iau in brate,il pup pe gat,pe ureche,in fine il innebunesc si totusi are taria sa ma dea dupa ceva timp

chocolate01975

chocolate01975

?

27 Ian 2009, 21:48

Denicsa, cand berbecul tau se ascunde pt 2 saptamani...cine incepe vorba? Tu sau el? Faci treaba buna cu indiferenta...sau te tii de el...cum e mai bine ca nu mai pricep cum sa ma port! Felul meu e mai distant chiar daca sunt innebunita tin "penajul" infoiat, mi-e greu sa ma rog de cineva, dar tare l-as ruga tura asta!!!

chocolate01975

chocolate01975

denicsa...

27 Ian 2009, 21:44

Nu stiu unde sa-ti raspund..aici sau acolo la celalalt subiect...tu ce crezi daca spune ca-i e dor si ca ar vrea...chiar asa e? Atunci ce-l retine ca innebunesc cu incertitudinea asta. Asta e, recunosc, m-a "prins"....Si nu e insurat macar sa zici ca s-ar feri sa nu-l vada careva, daca vrei poti sa te feresti cum o fac mii de alti oameni.Asta e dilema mea VREA sau NU VREA???
Ce sa inteleg din nebunia cu care se poarta?Acum mai nou dupa ce aflat concret de la mine ca as vrea (spus voalat si insinuant de mine-nu direct in fatza-) a fugit si s-a ascuns...nu mai suna nu mai sms...nimic...da si eeeeu incapatanata rau..se pare ca voi ramane cu asta!Asa ca nu vorbim nimic de cateva zile..cine va face primul pas? El sau eu? Berbecul sau balanta?...DE CE SE POARTA ASA??????????

denicsa

denicsa

pentru chocolate01975

27 Ian 2009, 21:18

De ce mi se pare cunoscuta faza cu iti spune ca-i e dor si bla-bla si nu face nimic?Nu stiu daca ai fost atenta eu sunt scorpion-sincera,nu-mi place sa ma prefac,sa ma joc ca si cei de 15 ani,imi place sa discut pe fata..dar berbecii vai!!!Asa e sunt zgarciti,sunt ironici-ei sunt cei mai destepti, cei mai frunosi,cei mai sexy,dar cei mai fraieri ca nu au curaj sa mearga inainte!Nu pot sa-ti spun de ce m-a atras ca doar de fite si figuri m-am saturat demult.Berbecul meu cand vrea are foarte mult bun simt,e super respectuos,super dulce si vai doamne ce-i mai place sa-i canti in struna si sa-l lauzi si sa-l iubesti in toate felurile posibile.Ma gandesc ca da poate vrea sa fie fidel,dar mai repede cred ca e teama incepatorului!!!Oricum sunt in ceata!Astept raspuns si mai vorbim!

denicsa

denicsa

pentru gabreila nastasia

27 Ian 2009, 21:08

Draga mea intra pe ultimul meu mesaj pe forum(cu titlul:"m-am indragostit de colegul meu") ca ti-am raspuns acolo.Te pup si astept raspun!

chocolate01975

chocolate01975

Nu stiu ce sa mai cred

20 Ian 2009, 15:13

Am citit ce ati scris toate desre stilul berbecilor...si momo si denicsa...se pare ca toti au acelasi stil, ma rog mai toti ca si eu am parte de un exemplar cu care am avut o relatie...am terminat-o din dorinta mea, timp in care el m-a sunat f regulat.Dupa 4 luni de pauza, timp in care el m-a sunat mereu...m-am gandit eu..ia sa reiau rel (daca tot ma piseaza) si...surpriza: isi facuse prietena...Toate bune si frumoase, numai ca berbecul meu imi spune la tel ca ii i-e dor de mine si ca ma doreste, dar ha! ha! nu face nimic pt asta, ba mai mult e inca cu prietena.Concluzia mea: asa-s ei...flirtrareti...daca ar vrea cu adevarat, NIMIC nu i-ar opri.Parerea mea!
Fetelor, nu ati pomenit nimic de faptul ca berbecii sunt zgarciti...ce credeti?

gabriela_nastasia

gabriela_nastasia

scuze, multe scuze

25 Sep 2008, 19:06

ca-ti raspund atat de tarziu.
Sper ca ai mai evoluat in relatia ta, de cand am vorbit ultima data. Chiar asa, ce mai face berbecul tau? Mai il iubesti, sau te-a dezamagit? Mi-ar parea rau sa fie ultima varianta.
Eu cred ca lui ii place foarte mult sa fie in jurul tau, "sa te vaneze". Ii place sa te vaneze, la fel de mult cum isi doreste sa te aiba. Oricum o sa ajungeti probabil la o relatie, scurta sau lunga de voi depinde.
Dar cred ca se gandeste ca s-ar putea sa nu tina mult (cine stie, poate nu o sa va intelegeti) si atunci incearca sa prelungeasca vanatoarea.
Iti spun asta pentru ca si eu am "vanator" berbec, pe care insa il tin la distanta.
Scrie-mi cat mai repede (nu asa cum am facut eu ...)

denicsa

denicsa

Dar

28 Aug 2008, 14:02

cateodata se inchide in el-ne mai luam la harta pe prostii-oboseala,stres-si nu imi mai vorbeste o saptamana-doua.Dupa aia ii trece si o luam de la capat.E vorba de faptul ca i se aduce afront si se simte dominat?asa zice zodiacul-fix asta sa nu faci.plus de asta nici eu nu sunt un caracter slab si fara sa vreau rectionezAtunci cand nu vorbim ma gandesc ce e in capul lui si cum ieri nu trecea pe langa mine fara sa ma ia in brate si azi nu se uita la mine?Ma face atunci sa cred ca se preface dar nu e asa pt ca s-a intamplat des si mereu flirtul nostru a continuat.Asta iarna(am uitat sa va spun ca mergem acasa impreuna cu masina lui!)cand plecam acasa ma tinea de mana tot drumul si eu ca fraiera simteam ca ma topesc!Scorpionii sunt foarte sentimentali si nu sunt reci si imi venea sa-l mananc nu alta!Deci eu cred ca nu vrea doar sex cred ca simte altceva si deci simte nevoia de apropiere.Tu ce crezi gabriela nastasia?Da-mi tu parere ca eu poate judec subiectiv!

denicsa

denicsa

pai asta vreau-pt gabriela nastasia

28 Aug 2008, 13:47

pai nu mai pot il vreau la max chiar daca doar o data!desi sunt convinsa ca in ce ma priveste o sa ma sece la suflet(asa sunt scorpionii)dar nu mai pot.Stam zilnic impreuna si asta e suficient.Asta ma enerveaza cel mai tare ca nu stiu ce gandeste nu ma lasa sa patrund prea mult in ceea ce gandeste ca sa nu-i prind punctul slab.Imi asum riscul de a nu mai avea nimic dupa,dar daca vrea ceva scurt de ce se abtine?Intr-o zi glumeam si ziceam sa mergem pe la padure-nu pentru sex,ca eu tin la confort si la curatenie,asa sa stam si noi singuri si stii ce mi-a zis?Ca in nici un caz nu si-ar bate joc de mine sa ma duca acolo.El considera ca numai parasutele sunt duse acolo.Deci ce intelegi?Ca nu vrea sa-mi faca rau.Mai e o chestie-e casatorit de curand si nua avut relatii extraconjugale si e firesc sa se teama si de viitoarea implicatie-e posibil sa-i placa prea mult,nu?nu stiu ce sa cred -ma tine in sah rau de tot.Va pup si mersi de sfaturi!Mai astept si altele
Tu gabriela nastasia ce probleme de gen ai?daca nu sunt indiscreta

denicsa

denicsa

pentru gabriela nastasia

28 Aug 2008, 13:29

Pai tocmai asta e ca mi-a spus ca se teme!motiveaza ca e orasul mic si ca nu avem unde sa mergem.CE ma intrebi?Daca o sa-i spun sotului?Pai daca vreau sa ma duc naiba da!Nu cu siguranta nu!Ce crezi ca sotul meu mi-_ar spune?
Culmea e ca eu n-am facut d-astea pana acum dar...Cand dragul meu coleg a plecat in concediu I-am zis ca o sa-l pup la plecare si mi-a zis ca nu pe obraz ci pe gura.Cand l-am pupat pe obraz la plecare s-a fisticit ca un copil!!Se cam joaca cu mine si asta ma enerveaza la culme.I-am zis pe fata ca vreau sa mergem undeva impreuna,zice ca da,ca nu stie cand.Dar inainte de a pleca in concediu cred ca m-ar fi dezbracat pentru ca ma mangaia pe la decolteu(a avansat)iar daca i-am zis ca nu se mai poate abtine nu m-a contrazis!Chiar si relatiile cu sefii daca poate imi ia apararea!Cred ca se teme de fapt ca se implica si el sentimental si deja devine o problema nu?Eu nu sunt o persoana care sa-i impun sa nu mai iasa cu sotia lui,pt ca nu vreau o relatie publica.Eu sunt doar innebunita sa-l am dar se pare ca el e mai rezistent ca mine.Pe mine ma distreaza faptul ca incearca sa ma ameteasca dar nu-i merge ca deh,eu sunt mai mare si mai smecherita un pic.Va pupacesc!

gabriela_nastasia

gabriela_nastasia

mai e o problema ...

28 Aug 2008, 09:55

la care poate te gandesti, in ciuda faptului ca te-a innebunit de-a binelea.
Inteleg prin ceea ce treci tu. Berbecii au un anume fel de a te privi foarte profund, sunt foarte intelingenti si spirituali, fac sex cu tine numai din vorbe. Au rabdarea de a-si astepta "prada" luni intregi. Actioneaza numai daca sunt siguri ca si ea vrea acelasi lucru.
Dar ... gandeste-te: daca el te vede numai ca pe un trofeu? Daca vrea doar sex si atat, in timp ce tu, dupa, o sa vrei mult mai mult? Berbecii sunt cam usuratici si cam instabili pe sentimentele lor. In plus, se plictisesc foarte repede.
Fi atenta ca nu cumva odata cucerita, odata "trofeul" avut, sa nu se plictiseasca si sa caute altceva in alta parte.
Poate ca berbecul tau nu e asa ...

gabriela_nastasia

gabriela_nastasia

cred

28 Aug 2008, 09:43

ca intre voi doi e o atractie fizica foarte puternica, pe care el se pare ca reuseste sa o tina cat de cat in friu. Dar daca el vrea doar o relatie? Vezi si declaratia lui cum ca nu intelege de ce un barbat trebuie sa fie legat de o singura femeie ...
Dar daca tot va atingeti si tot ati discutat problema cu cartile pe fata, nu i-ai spus si ca vrei sa faci dragoste cu el? Ca eu asta inteleg din ceea ce spui tu: ca el vrea si ca vrei si tu.
Si atunci, de ce nu il intrebi ce il opreste sa o faca (am inteles ca tu esti deja hotarata sa actionezi).

gabriela_nastasia

gabriela_nastasia

pai ...

28 Aug 2008, 09:39

cred ca l-ai innebunit si tu suficient daca face frumos pe langa tine. Berbecii nu-si pierd timpul cu femei care nu-i intereseaza sau care nu le spun nimic.
Nu inteleg de ce are retineri in a avea o relatie cu tine, berbecii de obicei vor totul dintr-o data. Poate se gandeste la faptul ca ai putea sa-ti doresti tu mai mult decat o relatie dupa ce o sa-l ai... E posibil si asa ceva.
Chiar ... te-ai gandit ce-o sa faci daca o sa-ti placa asa de mult? O sa-i spui sotului tau?

denicsa

denicsa

off berbecii astia!

26 Aug 2008, 14:38

Draga mie nu imi spune mereu cat de mult isi iubeste nevasta e chiar intrigat de legea firii ca trebuie sa stai toata viata cu o persoana!
Nu stiu ce sa zic momo eu sunt scorpion dar m-a zapacit1Pt ca are tactica nu gluma!simt ca ma vrea,ma soarbe din priviri dar se teme.Asta e!Astept o viitoare delegatie(desi nu cred ca e posibil)si i-am zis ca nu-l iert!Si stiti ceva?De-abia asteapta si el!Mi-e tare dor de el si mor pana vine din concediu!Ce sa fac sa-l innebunesc si eu?

denicsa

denicsa

si eu am aceeasi problema draga mea

26 Aug 2008, 14:29

Colegul meu de birou e(culmea)tot BERBEC si m-a disperat!la inceput (acum 1an)ne comportam firesc si cam din toamna(2007)au inceput glumele,atingerile si nebunia.
Am depasit relatia de colegi prin discutii cu cartile pe fata,nu va mai spun de atingeri,de fiori,de priviri...Avantajul nostru e ca suntem singuri in birou si nu ne vede nimeni.tot timpul ma ia in brate,se sterge de mine de cate ori are ocazia ma pupa pe gat si am uitat sa va spun NICIODATA pe gura,nu ca nu ar vrea, dar se opreste fiindca stie ca nu se va mai putea controla.De cate ori discutam de ceea ce ni se intampla ori e de acord cu mine, sau daca nu,tace si deci si tacerea e un raspuns.Problema e ca simt ca e turbat dupa mine dar si eu dupa el insa se teme sa nu ne vada cineva pt. ca e orasul mic.Si cred ca se teme si de implicatii sentimentale!E in concediu si ii simt deja lipsa si innebunesc pt ca desi nu se implica(nu ca n-ar vrea!)nici nu ma lasa in pace!Imi doresc sa fiu cu el la maxim desi suntem casatoriti amandoi(eu de zece ani si el de 2).Am uitat sa va spun ca are 28 de ani si arata bine ma innebuneste nu altceva.Nu stiu cum sa fac sa-l conving sa nu se mai abtina atata..Sfatuiti-ma!Va pup!

gabriela_nastasia

gabriela_nastasia

mi-ar folosi si mie sa stiu ...

10 Iun 2008, 13:49

As fi foarte bucuroasa sa stiu cum au evoluat lucrurile. Nu de alta, dar cu o problema asemanatoare ma confrunt si eu in momentul de fata.

melania_antony

melania_antony

Fara incapatanare

23 Ian 2008, 16:13

Incearca sa nu fi incapatanata cu el si lasa-te mai mult dominata, dar nu in totalitate.

momo

momo

Cum au mai evoluat lucrurile

05 Nov 2006, 21:14

Dupa ce mi-a spus ca are prietena am continuat sa flirtam. Pana iar intr-o zi cand s-a ajuns la alt apogeu, ocazie cu care iar mi-a repetat ca are prietena pe care o iubeste si cu care vrea sa se insoare. Intre timp prietena a simtit din ce-i mai povestea el de la servici ca ceva nu este in regula. Eu m-am linistit, n-am mai facut nimic, nu i-am mai raspuns, nu l-am mai bagat in seama; era a doua oara cand imi spunea asta, deja era prea mult. Numai ca iar surpriza: linistea asta n-a durat mult. Brusc a trecut la alt nivel de flirt: timp de vreo saptamana, in fiecare zi n-a scapat nici o ocazie sa ma atinga: din prietenie, din neatenie, din greseala. De la atingeri ce puteau fi catalogate amicale la masaj pe spate in timp ce stateam pe scaun la birou. My god ce fiori imi da masajul lui. Nu pot spune ca n-am profitat si eu si l-am atins cat de erotic s-a putut. Si amandoi am continuat tot asa, e adevarat mai putin intens decat in acea saptamana. Pana acum cateva zile cand i-am spus sa inceteze cu atingerile ca am probleme cu celalalt coleg de birou al nostru. Si el bineintels a interpretat ca ar trebui sa inceteze numai in prezenta lui. Intre timp cred ca mai are certuri directe cu prietena lui pe aceasta tema. De fapt nu cred, sunt sigura, ca ne-am intalnit si am simtit asta plus ca i-a schimbat pozele de pe mess; inainte daca era numai el in poze, acum apar amandoi. Dar cel mai important aspect al acestei perioade este faptul ca el "si-a cumparat" masina. Am folosit ghilimele pentru ca desi el foloseste masina, banii sunt ai ei si masina este pe numele ei pana cand el ii da toata suma inapoi in rate. Deci situatia este cam complicata. Eu personal cred ca ma doreste la nebunie si as vrea sa cred ca a inceput sa se indragosteasca de mine. Dar nu stiu ce sa mai cred, nu stiu ce sa mai fac.

raluk

raluk

Berbecii cei pasionali si flirtareti :)

11 Sep 2006, 09:03

Asa sunt Berbecii, in nici un caz fidelitatea in persoana. Chiar daca au un camin extraordinar de frumos si confortabil, intotdeauna vor dori sa mearga si prin vizite pe la prieteni.

Probabil ca l-ai intrigat cu ceva si i s-au cam aprins calcaiele dupa tine. Daca il vrei cu tot cu promisiunile lui de casatorie si ai cam vrea sa il faci sa renunte la ele, ce ar trebui sa faci? Ei bine, in nici un caz sa nu pari disponibila... Ideal este sa creezi senzatia unei femeie stapane pe sine, care nu are in nici un caz nevoie de el langa ea, provoaca-l constant si nu ii lasa senzatia ca ai fi si tu interesata. Tine-l cat mai mult pe jar si ai mari sanse sa ramana acolo si sa devina al tau. :)