Cum cuceresti in pat un Rac?

by: rodicutza_sadica
Imi place mai nou de un Rac, stiu ca ii schimb cam repede, intrebarea mea e cum sa il fac sa fie in al noualea cer in pat? Ceva fete combinate cu Raci pe aici pe forum o idee? Imi pare rau ca el imi face mie toate poftele si as vrea si eu sa il dau pe el pe spate

mini

mini

Ma rog...

24 Nov 2006, 14:17

Eu sunt de parere ca Racii sunt capriciosi si chiar dominatori, atunci cand nu esti tu suficient de dominator.

In pat, Racii au in primul rand nevoie de siguranta. In al doilea rand, vor sa fie conduri. Adora sa preiei tu controlul. Nu este totusi obligatoriu - este posibil si sa fie ei in charge si sa se bucure de un act sexual extraordinat, da asta presupune ca tu sa fii rabdatoare - in acest caz totul va fi slow si tandru.

Daca le dai incredere in ei si daca se simt in siguranta cu tine, sunt absolut bestiali. Dar aceste ingrediente sunt esentiale.

trofimash

trofimash

raluk - probabil nu esti rac

27 Iun 2006, 21:19

Probabil nu esti rac daca spui asememnea lucru.

raluk

raluk

Sa fie condusi?

12 Iun 2006, 09:46

Mi se pare ciudat ca spui asta. Asta este oarecum fatada in cazul tuturor racilor - vor sa fie condusi. In realitate insa, pot fi destul de rigizi, incapatanati si dominatori.

claudiu

claudiu

:)

31 Mar 2006, 00:27

Nu stiu cum este fiecare persoana in parte
Daca tu crezi ca toti raci sunt la fel ...
Eu sunt rac (22 iulie) abs. toti prieteni mei care au "studiat" despre astre mi-au spus ca nu sunt un rac total ca am multe si din leu :P
oricum din ce iti pot spune eu
raci sunt obsedati sa-si satisfaca persoana iubita , iar daca ar fi sa ne luam dupa zodiac, raci, doresc in sufletul lor sa fie condusi
oricum fiecare persoana este total diferita si unica in felul ei . Doar unele caracteristitci din zodii se potrivesc ,dar s-a afirmi ca ai dori s-a afli informatii de la un rac sau o terta persoana care a cunoscut un rac in spatiul intim si s-a ei in considerare acea opinie ca un adevar este gresit.
Cel mai simplu ar fi sa- il intrebi pe el ce iti doreste .

raluk

raluk

:))

30 Mar 2006, 15:12

Rodicutza, m-ai facut sa rad de m-am spart pe ziua de astazi. Sincer... :)) Ce tare, cum il cuceresti in pat....

Ok, pai ma rog, din cate am remarcat eu, nu prea trebuie sa faci mare lucru :)) le place sa aiba ei controlul... fine by me