Decorarea dressing-ului

by: mericic
Aveti idei practice despre cum sa decorez un dressing cu buget limitat? tin sa preciez ca este o camera destul de mica, iar hainutele sunt multe. de asemenea, mai exista si o obsesie ce implica muuuuulte perechi de pantofi! help!

anyela

anyela

Simplu si util

19 Apr 2012, 18:17

La mine este doar cu rafturi de sus pana jos si in capat am un fel de tamburel pe care sa pot pune hainele cand ma schimb.

dulap

21 Sep 2010, 20:41

dulap in perete sau walking closet rules!!! e super sa ai atata spatiu ptr haine si pantofi, in plus il poti folosi si ca o cabina de proba :)

cutepole

cutepole

dressinguri

14 Iul 2010, 21:34

Am scris azi pe blogul meu despre dressinguri. Sunt incantata de ideea de a ajunge sa detin asa frumusete de walkin closet cum am gasit in pozele pe care le-am folosit. Eu am o debara pe care as transforma-o in mini dressing.

bim73

bim73

Dressig mic

28 Ian 2010, 16:01

Eu am tansformat o debara in dresing si am cumparat tot felul de suporturi de la Europa de la magazinele de rafturi pt magazine, asa ca arata ca un magazin :)

liora

liora

Dresing

29 Apr 2009, 01:16

Pai cat de mica e camera? daca e foarte mica, fa-ti doar rafturi direct pe perete. Pantofii ii poti pune jos, pe un raft de jur imprejur.