decoratiuni interioare - idei

by: danielal
In sfarsit apar idee faine si la cluj am gasit un magazin de decoratiuni interioare foarte sic, altul in ardeal nu am gasit care aiba asa multe lucruri frumoase si cu care chiar poti sa iti decorezi casa, dupa parerea mea merita macar o data sa-l vizitati, este super.
www.viedechateau.ro

ioana.b38

ioana.b38

semineu

05 Iun 2015, 12:36

Mi-a intrat in cap ideea ca vreau un semineu. Am vazut pe http://www.semineesobe.ro/

gurii_ca

gurii_ca

Idei decoratiuni

10 Feb 2008, 14:52

O multitudine de decoratiuni moderne cu stil pentru casa sau pentru a face un cadou deosebit cu orice ocazie: Sf. Valentin, 1-8 Martie, Paste, Craciun sau aniversari - vaze, statuete, suporturi de lumanari, decoratiuni din lemn, decoratiuni din ceramica si produse unicat. Produsele sunt alese cu grija pentru a fi permanent in pas cu cerintele tot mai mari de pe piata decoratiunilor.
[url]www.allstyle.ro[/url]

dydyutza_20

dydyutza_20

mall mobilia sibiu

07 Sep 2007, 13:40

cred ca inca nu ai ajuns la Sibiu. s-a deschis un mall doar de mopbila si accesorii pentru a-ti putea alege ceea ce doresti pentru a redecora casa. eu lucrez acolo, la un stand cu canapele din piele, si mie una imi plac foarte mult. iti poti alege ce model si ce culoare doresti.