Casatoria

by: alexandras
...nu mai este de mult un loc sigur unde sa campezi....

eva31

eva31

Esti sportiva cumva? Sau alpinista?

02 Apr 2011, 01:02

Dar cine spune ca o casatorie este un ``loc de campat``? O casatorie este acordul cuplului de a-si petrece intreaga viata impreuna, pentru ca nu se vad departe unul de altul si pentru ca vor sa imbatraneasca impreuna. Casatoria trebuie sa vina din inima, nu din siguranta unei legaturi oficiale.

electronicguest

electronicguest

ha ha ha

07 Ian 2010, 00:41

casatoria s-a inventat ca sa nu mai platim sexul

eva31

eva31

Ai dreptate

11 Nov 2009, 01:20

Da, eu am fost casatorita timp de 2 ani. Nu l-am iubit, dar am stat cu el pentru ca am o fetita. Acum suntem intr-un divort lung si dureros si, pot sa spun ca nu m-as mai casatori niciodata. Toti barbatii sunt la fel. De ce sa-ti distrugi viata pentru unul care nu te merita?

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.