ce as putea face???

by: love_is_gone
A trebuit sa il pierd ca sa imi dau seama ca il iubeam, desi spuneam ca nu. Nu stiam ce este iubirea, nu aveam definitia ei, dar am trait-o.dupa 6 luni mi-a spus ca defapt el ma placut, si a incercat in tot acest timp sa ma iubeasca dar nu a reusit. ne-am despartit fara certuri spunandu-mi ca nu ma merita pentru ca ii sunt prea superioara din toate punctele de vedere si ca nu poate avea o relatie serioasa. pana sa ne despartim totul mergea bine..imi spunea k sunt viata lui si alte vorbe. oare a stat cu mine doar pentru a se afisa cu cineva despre care prietenii lui spuneau numai lucruri bune ?toti prietenii lui imi spun k va regreta ca ma parasit pt k am destule calitati, dar eu cred k nu va regreta nimic. as face orice sa ne impacam.oare ar fi bine sa ma injosesc sa-i spun sa ne impacam dupa ce el i-a spus prietenei mele k nu se va mai intoarce la mine?!...va rog ajutati-ma cu sfaturi

armin13

armin13

...

18 Nov 2007, 00:10

el nu o sa cedeze niciodata. daca crezi ca intre voi poate fi cu adevarat ceva arunci nu renunta, fa tu primul pas. mai bine asa de cat peste 15 ani sa te gandesti ce ar fi fost daca?