CE PARERE AVETI DE DIFERENTA DE INALTIME?UN MOTIV DE DESPARTIRE?

by: ciporto
credeti sau nu, in diferenta de inaltime? pe femei le deranjeaza asta? ca pe barbati sigur nuh ka ei se acomodeaza cu orice, dar femeilor le convine cand iubitul lor este cu 5-10 cm mai mic? ma dau pe mine drept exemplu pt ca am 1'65 si am ocazia de a cunoaste si intalni fete pe inaltime sau chiar mai inalte ca mine care spun la inceput ca le place de mine si ca nu le deranjeaza , dar care pe parcurs incep sa aduca in discutie subiectul asta si ma cam deranjeaza cu indiferenta... voi ce parere aveti... sunt foarte nerabdator sa vb

ciporto

ciporto

...

15 Apr 2009, 15:09

may probabil in fine cine vrea sa afle mai multe despre asta poate sa ma contacteze va rog ciporto_speed am prea multe de spus si nu am timp

seagull

seagull

motiv de despartire nu

27 Mar 2009, 12:54

daca ati ajuns deja impreuna, in cuda diferentei de inaltime atunci aceasta nu e importanta pt voi, nu?

ladybug

ladybug

off nu stiu ce sa zic

20 Mar 2009, 15:24

le-am intrebat si eu acum pe colegele mele si doua din ele au spus ca au avut prieteni mai mici de inaltime si nu le-a deranjat. eu insa n-am avut niciodata ceva mai mic, decat eventual aceeasi inaltime... deci nu stiu cum as reactiona

adina0788

adina0788

buna

17 Mar 2009, 12:07

eu sunt o persoana mik de statura am 1,60 si fostii mei prieteni ,mai bn spus ultimii treu avut peste 1,75,ultimul avand chiar 1,82.Nu cred ca e un motiv de despartire k tu sau ea nu iubiti cu inaltimea:D

ciporto

ciporto

...

15 Mar 2009, 12:56

as vrea sa va spuneti toti punctul de vedere...mai ales femeile pt ca sunt puse de multe ori in aceeasi situatie