cum sa il readuc la mine???

by: adina0788
Buna am si eu nevoie de niste sfaturi.Am fost impreuna cu un baiat 11 luni si ne vedeam non stop si vorbeam si la tel foarte mult.Intradevar eu am fost putin cam rece la inceput si indiferenta dar ,doar atunci cand ma enerva,pt ca se supara si din unele lucruri pe care eu nu le dadeam importanta:( Acum ne-am despartit dar eu vreau s fie ca inainte pt ce il iubesc dar el a zis ca l-am indepartat de mine si acum e mai bine asa, acum nu se mai poate implica.Am intrat pe hi5-ul lui si trimite mesaje la fete sa ii dea adresa de mess,la profil si-a pus adresa,are cont pe un site despre prieteniue:(Eu cred k el este confuz si are nevoie de timp si spatiu.Nu vrea sa vina la mine sa vb,si la tel vb putin cateodata nu imi raspunde zice ca are treaba sau ca sunt ai lui in camera cu el.Zice ca mai tine la min.Nu stiu ce sa fac:(Cred in unele momente ca mai bine il las in pace poate isi revine singur

eva31

eva31

Vezi sa nu isi revina in bratele alteia.

10 Apr 2011, 04:28

Sa nu te astepti ca, dupa ce ai gresit, celalalt sa isi ``revina`` miraculos. Daca totusi tii la el, ar trebui sa faci tu primul pas si sa discuti serios cu el despre atitudinea ta. Dar mai inainte ar trebui sa te schimbi tu, sa te controlezi si sa nu te mai superi pentru orice tampenie. Altfel, ai putea ramane singura si nefericita.

egodog

egodog

ehh confuz

16 Apr 2009, 15:05

eu cred ca tu incerci sa-i gasesti scuze. totul e doar in capul tau. trebuie sa accepti faptul ca el nu te merita si sa ti-l scoti din minte sau vei avea de suferit.

ciporto

ciporto

...

15 Apr 2009, 15:13

parerea mea sincera e ca minte si ka nu mai vrea si te tine ca un 'back-up plan'.... si yo am facut si sa stii ka inseamna ka nu tine la tine si nu te merita precum trebuie uita-l incearca sa treci peste se vede ka esti tanara dupa felul cum gandesti... nu mai fii disperata in relatii si sunt 1000 de barbati in bucurestiul asta iesi prin parc mai mult distreaza-te

seagull

seagull

offff

03 Apr 2009, 12:12

da, si mie imi pareti destul de tineri. din cate imi spui baiatul nu e prea serios, nu stie ce vrea inca. mai bine iti vezi de treaba

ladybug

ladybug

am si eu o intrebare

20 Mar 2009, 15:12

cati ani ai tu? si cati ani are el? imi lasi impresia ca sunteti destul de tineri. nu lua vina asupra ta ca nu e asa. nu incerca sa ii cauti scuze in ceea ce ai facut tu. el probabil ca e la varsta la care vrea sa umble din floare-n floare