Cu iubitul la mare

personoana1615

Buna! As vrea sa plec anul acesta la mare doar cu iubitul meu , dar ma gandesc ca atunci cand voi fi pe plaja si o sa doresc sa intru in apa nu o sa am cu cine lasa cearceaful cu bagajele pentru ca in Romania orice este posibil. Cine a mai fost plecat doar cu iubita/ul si cum ati rezolvat pe plaja? Merita sa mergem numai noi doi?

• person sa nu aiba

vreunul "norocul" sa-l prind cu mana in sacosa mea de pe cearceaf, ca ramane fara mana!

07 Iul 201111:42
  • person paza buna trece primejdia rea...

Eu am fost mai demult cu cel mic la mare...eram intr-un grup de prieteni toti cu copilasi mici...
    Cand juniorii sau repezit la balaceala, noi dupa ei, valmaseala... au disparut vreo doua plase :)
    Traim in romanica...
    Nu aveam nimic de valoare, doar o masinuta rosie a lu' ala micu si am inebunit pana am gasit un alt "tu-tu" rosu, asemanator...
    Asa ca, ai grija, e bine sa nu va luati deloc lucruri de valoare...
    Acum pe plajele mai sofisticate, cu plata... sunt un fel de casute de valori, cu cheie...
    Da cel mai bine...ce nu-i valoros, nu-ti pasa daca dispare.

05 Iul 201114:26
  • person sigur

Da, cu siguranta voi reveni si va voi spune cum a fost.

05 Iul 201113:05
  • person da

Multumesc mult pentru raspunsurile voastre si imi vor fi de folos :*

04 Iul 201111:27
  • person nu cred ca e o problema

ideea e sa nu iei lucruri de valoare, nu ai nevoie oricum de telefonm... ia cativa lei la tine pentru o bere si cam atat. da, poti ruga pe cineva sa se uite la lucrurile tale, dar te asigur ca nu fura nimic daca tu ai doar o sacosa cu haine... am fost pana acum doar noi 2 si nu au fost probleme

04 Iul 201110:46
  • person de cateva ori

am rugat pe cineva sa aiba grija si de lucrurile noastre si nu ne luam foarte multe la plaja; cearceaful il puneam cat mai aproape de apa sa-l puteam vedea

04 Iul 201109:40
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Adolescentele si curele de slabire
  • person

"insemnari personale privind cele mai bune exercitii fitness."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON