spre italia cu masina

personbabytree

se merita sa mergi cu masina personala? adica ma gandesc ca e oboseala. dar mi-ar placea sa ma si opresc pe ici pe colo.. :-? a facut cineva drumul asta?

• person mi se pare

obositor sa stai 4 zile in masina, dus-intors, pe drum nu ai timp sa te opresti sa vizitezi ca iti ia 10 zile pana ajungi :)) plus ca pui multi km pe masina si uzezi masina, eu as prefera avionul, ajungi acolo in cateva ore, nu cred ca biletul e mai mult de 100 euro, iar la destinatie iti poti inchiria o masina ptr cateva zile sa vizitezi, eu asa as proceda. Anul trecut am facut un drum lung cu masina, 2 zile dus, 2 intors, mi s-a parut f obositor drumul, nu o sa mai fac asta niciodata.

05 Nov 201014:55
  • person E ok

cu masina, nu e o tragedie. Am fost anul trecut in vara la Roma. Sunt 2000 si un pic de kilometri, pe care ii faci in 2 zile. Vezi doar sa ai toate actele masinii in regula.

29 Oct 201009:23
  • person Ideal

ar fi sa fie macar 4 persoane in masina, ca sa renteze la banii de drum, si cel putin doua persoane din cele 4 sa posede permis de conducere. Pentru un singur sofer este f obositor drumul.

27 Oct 201008:35
Recomandari

Newsletter Ele.ro

albele ca zapada
  • person

"cheia spre fericire este sa iti doresti ce poti obtine..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k

89 RON   139 RON