cititi online?

personmoderator

eu sincer nu pot citit carti pe computer, prefer oricand o carte in mana dar daca inseaman sa fie multi copaci taiati aiurea nu stiu ce sa mai zic, nu mi se pare ok si totusi?

• person citesc online mai putin

Am citit la u moment dat 2 carti de dan brown, asa au cazut la rand si nu aveam bani sa mi le cumpar. De curiozitate, le-am gasit pe net, le-am citit si a fost ok. Am citit si The Element, dar placerea si transpunerea in povestea cartii nu e la fel. Imi place sa citesc o carte, nu e obositor, chiar ma linisteste si ma pune intr-o stare de pace si liniste. Sunt de parere ca o carte e cel mai bun mod de relaxare. Am si inceput una noua, se numeste Diavolul e politic corect de Savatie Bastovoi. E super tare! V-o recomand, sper sa se stranga cat mai multi oameni la idea de carte pentru ca aici tehnologia nu isi are locul. Daca o gasesti online, ti-o poti lista si o citesti, nu e ok sa iti obosesti ochii si in timpul liber cu ecranul si radiatiile laptopului sau ale pc-ului.

18 Nov 201311:31
  • person Mai bine nu...

Nici eu nu citesc online; Mi se pare obositor...
    E mult mai confortabil sa stai in fotoliu cu o carte in mana:)

04 Iul 201311:13
  • person am incercat

Eu am incercat sa citesc pe telefonul mobil. Am un program care se numeste kindle...dar pana acum am reusit sa citesc pe el doar in drum spre serviciu, cand ajung acasa simt nevoia sa-mi iau ochii de la mobil si sa tin o carte in mana.

10 Dec 201215:09
  • person carti online

incearca pe: http://1cartepesaptamana.ro/carti-de-citit-online-si-gratuite, e ok site-ul :)

12 Iul 201209:36
  • person eu as citi chiar daca ma dor ochii :))

aveti vreo recomandare de un site serios unde sa gasesc carti romanesti online?

11 Iul 201217:15
  • person citit online

foarte rar, nu prea rezist sa stau foarte mult cu ochii in monitor

28 Feb 201217:29
Recomandari

Newsletter Ele.ro

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right