Perioada reduceri carti

persondada01

Este perioada reducerilor.Am gasit o librarie online care are la sectiunea chilipiruri carti ce le gasesc in alte locuri la pret cel putin dublu.Eu am fost harnicuta si am comandat.Va recomand cu placere si voua libraria Tamada.

• person pe unde mai sunt reduceri

eu sunt abonata pe elefant.ro si cam la 2-3 zile au promotii si reduceri la carti. de genul cumperi 3 platesti 2, voucher promotie de 25-30%.. mereu iau carti de la ei si livrarea este ireprosabila

29 Mai 201214:45
  • person Foarte tare libraria

Multumim de anunt.:)

12 Feb 201217:29
  • person multumesc pentru pont

sper sa mai prind ceva...:)

10 Feb 201212:01
  • person multumim pentru pont

cu siguranta ne va fi de folos, banuiesc ca au carti de toate genurile....

10 Feb 201211:59
  • person carti de anticariat incepand cu 1 ron/bucata

www.superanticariat.ro – Anticariat si librarie on line pentru toate varstele ! Oferta diversa de carte veche din toate domeniile. Pentru comenzi de cel putin 100 RON, taxele postale sunt suportate de catre noi. Pentru comenzi de peste 150 RON aveti posibilitatea de a alege o carte gratuita.

• Livrare oriunde in tara oriunde in tara (posta romana si Fan Courier) si comunitatea europeana !
    • Comenzi direct de pe site fara logare sau creare cont utilizator !
    • Posibilitatea de prenotare in lista de asteptare folosind panoul de contact: http://www.superanticariat.ro/index.php/contact
    • Inscriere la newsletter direct de pe blogul site-ului: http://anticariatonline.blogspot.com - unde puteti citi recenzii ale cartilor postate pe site, noutati editoriale sau participa la cercul de lectura.

www.cadouldeosebit.ro - ofera cadou ziarul din ziua nasterii sarbatoritului

31 Iul 201111:22
  • person Am comandat

cartea "Ce ne spunem cand nu ne vorbim" si am citi cateva pagini. Emotionanta poveste...

si da, sunt reduceri bunicele...

18 Feb 201110:03
Recomandari

Newsletter Ele.ro

O romantica incurabila...
  • person

"cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. ( william shakespeare )"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere