Stie cineva cum se poate face un formular de rezervare online?

personpaunescuvic

Stie cineva cum se poate face un formular de rezervare online sau daca exista vreun serviciu de acest gen? Am un site pentru pensiunea mea si am nevoie urgent de acest formular de contact (rezervare) care sa functioneze.
Daca stiti vreun script sau ceva de acest gen.
Multumesc mult!

• person daca

nu reusesti sa gasesti ceva rapid, bun si functional eu te sfatuiesc sa nu te cramponezi de asta si sa oferi optiunea de rezervare prin email, pur si simplu...

09 Dec 201008:25
  • person gasit

Pana acum am gasit ceva de gen aici: http://www.formulareonline.com , acum il testez sa vad cum functioneaza, daca mai stiti ceva anuntati-ma, va rog, vin sarbatorile si clientii asteapta sa faca rezervari la pensiune, multumesc tutoror pentru sugestii.

08 Dec 201019:12
  • person Iti trebuie

un cod html pe care sa il inserezi in codul paginii tale, pagina de rezervare. Poti incerca sa te uiti prin codurile html ale altor situri care au pagina de rezervare.

Du-te pa pagina respectiva, dai click dreapta pe ea si selectezi "view page source" iar apoi iti apare codul html folosit.

Insa de inserat la tine o poate face numai cine ti-a facut situl, programatorul.

08 Dec 201014:43
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Frantura 27
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON