Adicted to Hunger Games

person

In US si Canada ,e mare buzz despre Hunger Games, ptr mine a dat dependenta ... l-am vazut de 2 ori in grup, apoi sapt trecuta, cand am vrut sa fac ceva sa ma scoata din amorteala zilnica, m-am dus SINGURA sa vad Hunger Games :)) nu mi s-a mai intamplat niciodata sa ma duc singura la film!! abia astept sa apara pe DVD si sa il cumpar ... sunt addicted de filmul asta, dar inca nu realizez de ce

• person ok

ok ... astept comentarii de la cineva care l-a vazut

17 Mai 201223:58
  • person neah

refuz sa ma uit la el, sa fac parte din multimea de oameni care se uita la orice film care apare pe piata, eu vizionez filme de calitate, nu orice apare peste noapte

17 Mai 201211:04
  • person oh nu!

trebuie sa il vezi ... cel putin de doua ori :)) promit ca o sa iti placa. nici eu nu am fost impresionata de trailer, chiar nu ii face cinste filmului. Eu am fost foarte entuziasmata dupa cel l-am vazut si l-am recomadat si nepoatelor mele din Romania, chiar imi era teama ca poate nu o sa le placa dar au fost super incantate ... abia astept partea a doua care apare in Noiembrie parca.

17 Mai 201208:42
  • person Hunger Games

am auzit ca este o nebunie foarte mare cu acest film si ca va avea un succes mai mare fata de seria Twilight, dar eu am vazut trailerul si nu m-a atras, in niciun fel, scenrariul este prost, depasit, exagerat...etc. Pe scurt, nu vreau sa ma uit la el:)

16 Mai 201211:12
Recomandari

Newsletter Ele.ro

de ce
  • person

"never say never"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON