TIFF

person

S-a umplut Toronto de vedete cu ocazia festivalului TIFF , as vrea sa merg si eu sa vad On the road, joaca Kristen STewart , Kirsten Dunst si Viggo Mortensen ... Abia astept

• person never say never

nu se stie niciodata unde te poarta viata ... poate o sa aveti ocazia sa mergeti la festival, cine stie ... daca nu la Tiff , poate la Cannes ...
    nu am vazut On the Road, dar am fost sa vad Lawless, film despre America in vremea prohibitiei, fain, desi putin cam violent pentru gustul meu
    Dupa ce ne-am asezat pe locurile noastre sotul m-a intrebat: De ce sunt doar oameni in varsta in sala ? : ))) ultimul film unde erau doar persoane in varsta in sala a fost ceva despre abolirea sclaviei in US, mi-e mi-a placut la nebunie , sotul a tras un pui de somn :)) dar de data asta nu a mai dormit, i-a placut si lui f mult filmul. Tom Brady joaca super, scriptul e bun, mi-a placut chiar si La Bouef, desi nu ma innebunesc dupa el ca actor … In general filmul fain, desi uitandu-ma la reviewer-uri a primit 2-3 stele si a iesit prost in comparatia cu The Boardwalk Empire …

17 Sep 201221:25
  • person eh

poate ajungi si ne povestesti si noua, celor care poate nu vor avea niciodata ocazia sa ajunga acolo:)

12 Sep 201209:44
  • person eh

am pierdut intrarea la film cu vedetele si carpeta rosie :(( poate in weekend imi fac putin timp si pot merge .... poate ...

11 Sep 201222:53
  • person pai mergi sau ai vrea?:)

ca nu prea se intelege:)

10 Sep 201209:42
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Relativitatea fericirii
  • person

"despre emy"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test