batuta de sot

by: eliana_ary
buna,

am o prietena pe care banuiesc ca o bate sotul . aseara pustiul ei a dormit la mine pentru ca ei au avut o "treaba importanta" de rezolvat . am incercat sa aflu mai multe detalii dar a tinut-o pe a ei ca nu este vorba de asa ceva. tremura si se vedea ca a plans cand a venit la mine si nu e prima data cand o vad asa.

pentru ca nu stiu ce as putea face, m-am gandit ca imi poate da cineva un sfat pe vreun forum pentru femei.

mi se rupe inima de pusti si nu stiu cum sa pun problema fara sa ma amestec in viata lor totusi.

va multumesc anticipat

eliana_ary

eliana_ary

privim sau ne implicam

23 Nov 2009, 15:47

nu o judec, doar ca pustiul pare destul de afectat si nu mi se pare corect ca inconstienta ei sa il distruga.

pe de alta parte nu am fost niciodata o bagacioasa...dar simt ca trebuie sa fac ceva. pentru cel mic

tashulina

tashulina

Ii poti spune

23 Nov 2009, 13:28

ca esti acolo daca simte nevoia sa vorbeasca cu cineva despre ...orice. Nu o forta sa iti spuna.

ploredina

ploredina

..

23 Nov 2009, 13:26

Eu zic sa incerci usor usor sa intri in viata ei daca e atat de grav, nu o judeca sau nu ii da sfaturi foaret dure, sa nu se sperie, ceva trebuie facut clar, iar daca esti prietena ei fa tot posibilul sa o convingi sa se deschida, ii poti recomanda consilier de familie si altele nut rebuie sa o convingi de divort din prima

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.