cosmar dupa nunta ! astept sfat la vis_kkk@yahoo.com

by: vis_kkk
inca nu imi vine sa cred prin ce trec! suntem impreuna de 4 ani jumate, de 2 luni ne-am casatorit, si exact la o luna de la nunta am descoperit ca m-a inselat inainte de nunta."relatia" lui s-a consumat pe messenger si 2-3 intalniri cu respectiva,ea fiind cunostinta a unor colegi de-ai lui. de o luna ma implora sa il iert ca a fost doar dorinta de distractie inainte de nunta,si ca a continuat dupa nunta inca 3 sapt. pt ca tipa s eindragostise de el si el nu stia cum sa faca sa scape de ea si eu sa nu aflu . sufar enorm,nu stiu daca pot sa trec peste asta.cred cu tarie in casnicie.ne iubeam enorm de mult,toata lumea stie ca am facut amandoi lucruri mari ca sa fim impreuna...am nevoie de un sfat,pt ca nu am povestit nimanui,si simt nevoia sa vb cu cineva:((

dragosh_soul

dragosh_soul

a gresit...

05 Dec 2006, 23:22

Da ,a fost un "pushtism" .Iarta-l ,dar fa-l sa simta ca nu merita. Arata-i ,ca ,fiind la inceput de drum ,ii mai dai o sansa. ULTIMA

clementadanescu

clementadanescu

Fii tu insati

31 Oct 2006, 10:37

reinvie relatia si daca ti-l doresti atat de mult uita si fi fericita!

vis_kkk

vis_kkk

mersi

07 Oct 2006, 10:50

va multumesc din suflet pt sfaturi.pot sa zic ca timpul vindeca usor usor.

doe

doe

adyy...

05 Oct 2006, 14:38

Parerea mea este ca dupa ce te-a inselat adoua oara atunci teva mai insela.
Dupa prima gresala fiecare are nevoie de o sansa , nu-i asa?

blonda

blonda

Mai da-i o sansa

04 Oct 2006, 11:07

Dupa parerea mea ar trebui sa-i mai dai o sansa, poate a fost doar o greseala. Nu ai spus daca ai aflat de la el sau de la altcineva. Oricum, daca e cum ai spus tu si ati luptat pentru a fi impreuna eu zic sa mai risti o ultima batalie.
Mai ales daca relatia s-a consumat mai mult pe messenger.
Sincer consider flirtul pe messenger o distractie inocenta. Ce vad eu de condamnat e faptul ca s-a si intalnit cu respectiva.
Eu sunt e parere ca :"ce s-a intamplat odata poate sa nu se mai intample si a doua oara, ce s-a intamplat de doua ori se va intampla cu siguranta si a treia oara".
Bafta

addy

addy

Strigator la cer

18 Sep 2006, 13:07

Este inadmisibil ca inainte de nunta sa te insele cu altcineva. Ce dragoste este asta cand unul inseala si minte iar celalalt iubeste?

Una este petrecerea burlacilor, cu totul alta este inselatul. Parerea mea, este sa inaintezi actele de divort si sa iti vezi de viata in continuare. Mare pacat insa ca nu ai stiut inainte... sufereai dar macar nu mai faceai acest pas.

Si nu uita ca daca te-a inselat o data (mai ales inainte de nunta), o va face si a doua, si a treia si a "n"-a oara.

Be strong!

doe

doe

vis...

08 Sep 2006, 13:07

daca ai facut lucruri mari atunci nu renunta inca
Iarta-l
Dar fii atenta la el
fara sa stie
iti las adresa ramai_in_iubire@yahoo.com