Ajutor...?

by: hello1
Nu stiu cum sa trec peste... si sunt disperata, plang de 2 zile incontinuu'. Iubitul meu urmeaza sa plece pentru cateva saptamani departe de mine, asa ca nu o sa ne mai putem vedea. Ne leaga atatea amintiri, m-am obisnuit cu el, sa petrecem timpul impreuna...si acum? Parca mi-a cazut cerul in cap, si ma simt singura. Cateva saptamani nu sunt moarte de om, dar pentru mine pare o vesnicie. Mai e cineva in situatia mea? Macar sa stiu ca nu sunt singura care trece prin momente atat de groaznice? Poate situatia privita din exterior e una banala, copilareasca, dar numai eu stiu ce simt si cat plang dupa el...

japonialove

japonialove

nu este capat de lume

03 Feb 2012, 13:49

daca este vorba de o plecare temporara, trebuie doar sa iti ocupi timpul cu alte activitati; parerea mea este ca nu e bine sa fii dependenta de cineva iar din ceea ce relatezi tu reiese si putin egoism....

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.