ajutor va rog!!!!!!!!!!!

by: trecutul
am o relatie de un an si ceva cu fata pe care o iubesc.problema e ca timp de un an si-a batut joc de mine, si m-a inselat in continuuuuu cu fostul ei prieten.desi o prindeam cam o data pe luna , ea se jura ca e ultima oara, ca bla bla bla. o prindeam trecea ceva timp iar incepea si tot asha.de la el stiu ca au si facut-o , insa ea nu recunoaste. ma rog...pe scurt am trait un an de cosmar.apoi ultima oara cand am prins-o am aflat ca vorbea cu el foarte urat despre mine, si isi bateau joc , si ii spunea ca abia asteapta sa o faca cu el , ca ea cu mine nu o prea face ca si atunci cand o face se gandeste tot la el si tot asa. atunci ea a zis ca e chiar ultima oaara, si s-a mutat cu mine, ca sa petrecem mai mult timp impreuna , astfel ea nemaiavand timp sa se intalneasca cu el . insa stiu ca imediat ce o las din nou libera iar se va intalni cu el.in acel an in care ma inslat o faceam foarte rar , cam de 10 ori am facut-o intr-un an, iar dupa ultima faza i-am promis ca nu o so mai fac cu ea deloc. de atunci au trecut 4 luni si inca nu am facut-o.pur si simplu nu mai pot.nu vreau sa o fac si iar sa se gandeasca ca o face cu el, si nu vreau sa-mi incep iar viata sexuala cu ea ....

egodog

egodog

eu nu preapot sa inteleg

06 Mai 2009, 16:59

cum de tu inca mai esti cu ea. chiar atat de putina mandrie si respect fata de tine insuti sa ai? daca ai fi aflat ca te-a inselat ok, as fi inteles, dar ea practic si-a batut joc de tine. nu inteleg. iarta-ma, dar este peste puterea mea de a intelege.

trecutul

trecutul

continuare de mai sus

04 Mai 2009, 22:16

ca apoi sa o fac din nou o data pe luna , si si atunci 3 minute ca atata poate ea(nu prea inteleg de ce).ce sa ma fac, pt ca chestia asta nu face bine relatiei , dar ganditiva si voi ca nici voi nu ati vrea sa o faceti cu cel sau cea pe care iubiti si sa stiti ca se gandeste la altul sau alta....chiar nu mai pot. vreau si eu putina fericire

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.