C PARERE AVETI DE DIFERENTA DE INALTIME?mai poate sa existe dragoste?

by: ciporto
credeti sau nu, in diferenta de inaltime? pe femei le deranjeaza asta? ca pe barbati sigur nuh ka ei se acomodeaza cu orice, dar femeilor le convine cand iubitul lor este cu 5-10 cm mai mic? ma dau pe mine drept exemplu pt ca am 1'65 si am ocazia de a cunoaste si intalni fete pe inaltime sau chiar mai inalte ca mine care spun la inceput ca le place de mine si ca nu le deranjeaza , dar care pe parcurs incep sa aduca in discutie subiectul asta si ma cam deranjeaza cu indiferenta... voi ce parere aveti... sunt foarte nerabdator sa vb...MAI POATE SA EXISTE DRAGOSTE?

eva31

eva31

Ce intrebare amuzanta!

26 Oct 2009, 02:07

Scuza-ma, participi cumva la "Stand-up comedy"? Nu toate femeile sunt superficiale. Dragostea nu are nici o legatura cu diferenta de inaltime. Dragostea are legatura cu inima, sufletul si bunul-simt. Daca fetele nu aduc in discutie acest lucru, inseamna ca nu e important pentru ele. Asa ca, vezi-ti de treaba ta si nu te mai chinui cu intrebari fara sens.

ciporto

ciporto

:D

15 Apr 2009, 15:21

iar pt lady.... burtos nu sunt puiule::D:D:D:D:D:))
insa nu am nimica cu cei kre au... insa mai devreme sau mai tarziu fiecare dintre prietenii mei au realizat ka nu e frumos si estetic sa ai burta....in fine...un barbat trebuie sa se mai si gandeaska la el si la binele sau ...yo asa kred... nu ma refer ka o femeie dar kteodata asa sa mai traga o fuga prin parc sa mai faca jogling sa nu mai manance asa moolt sa tina si el cura si astea...

ciporto

ciporto

...

15 Apr 2009, 15:19

mai sincer nu stiu...am inceput sa nu mai cred in dragostea asta de exemplu in ultimele 2 saptamani am avut ocazia si placerea de a cunoaste 4 fete si cu nici una nu a fost nici o sclipire de moment... m-a durut undeva si vb deschis cu respectivele...ca amici evident...insa yo cred ka nu o sa mai am parte de femei kre sa ma inteleaga si sa zica "bha boule nu te mai gandi ka esti mai mik sau mai urat ca mine sau mai prost sau cum vor ele... mie imi place de tine asa cum esti.." mi-ar placea enorm sa aud asta de la cineva :*:*:*

seagull

seagull

dragostea

27 Mar 2009, 14:54

nu are legatura cu inaltimea, frumusetea, kilogramele etc. dragostea e dragoste, si daca o intalnesti nu-i mai vezi defectele celui de langa tine.

ladybug

ladybug

si daca zice ce?

20 Mar 2009, 15:36

am fost acum ceva timp cu un tip chiar uratel, si pe deasupra burtos :P si nah, vedea, si eu cum arata, dar cu taoate astea pt mine era frumos. stiu ca, ca aspect fizic, meritam mult mai mult, dar pentru mine conta mai mult ce-mi oferea intelectual si sentimental

ciporto

ciporto

...

15 Mar 2009, 12:53

yo sunt de parere ca nu se poate asa ceva...mai devreme sau mai tarziu tot e unul care zice "mha tuh esti fraiera...nu vezi ce mik e ala?"