casatoria

by: cioco_bocco
Sa fie oare casatoria un fel de siguranta pentru femeie si un streang pentru barbat...as dori sa imi raspunda nu numai cei casatoriti ci si ceilalti...
E asa de important un act?....sau ce e important?

lulu_selivanov

lulu_selivanov

experienta

09 Mar 2007, 15:09

inainte spunem mereu ca,casatoria este doar o foaie de hartie.dupa ce m-am casatorit mi-am dat seama ca atunci cand ai probleme lupti mai mult,cel putin eu asa fac,pt a ramane impreuna,cand sunteti doar prieteni te gandesti ca gasesti altul si nu vrei sa te implici prea mult ca si asa odata si odata se sfarseste

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.