Concurs Valentine's Day

by: moderator
Ce ai spune de 3 zile de rasfat intr-un ambient romantic, doar tu si el?

Tot ce trebuie sa faci este sa raspunzi la intrebarea Ce surpriza ii pregatesti iubitului de Valentine's day? si poti castiga 3 nopti in atmosfera exotica de la Bali Spa.

Mai multe detalii aici.

moderator

moderator

Castigator concurs

12 Feb 2009, 11:40

Din motive personale castigatoarea floareailin nu se va putea bucura de premiul oferit de Bali Spa. Am fost nevoiti sa alegem alt castigator. Acesta este: vander.

moderator

moderator

Concurs incheiat!

11 Feb 2009, 12:27

Concursul s-a incheiat!

Castigatoarea este floareailin

Felicitari!

d_ioana

d_ioana

cina romantica

11 Feb 2009, 11:27

Eu ii voi pregati o cina romantica la lumina lumanarilor si o noapte de vis :)

sexymamma

sexymamma

surpriza

11 Feb 2009, 00:49

datorita acestei crize financiare ,care devine din ce in ce mai reala si mai acuta ,avem mari probleme in casnicie .suntem f stresati si nu ne mai permitem sa petrecem timpulm impreuna.inca ne iubim dar ne certam f des si cred ca cel mai frumos cadou ptr el ar fi sa ii ofer libertatea .asa ca ma gandesc serios la un eventual divort.nu stiu cat de fericit o sa fie ,dar e tot ce imi pot permite ptr el.

monique_unik

monique_unik

Surpriza Valentine's

10 Feb 2009, 23:07

As vrea sa-l astept imbracata intr-o lenjerie sexy pentru o cina romantica si apoi pentru un desert incitant!

sweetal3xa

sweetal3xa

din pacate singura...

10 Feb 2009, 17:14

din pacate singura..pt ca sunt in sesiune si invat..iar iubitul meu nu e langa mine..e din alt oras..:(..dar daca castigam excursia..sigur o sa petrecem impreuna Valentine's Day..:P..bafta tuturor:)

gmariana

gmariana

Ceva de folos

10 Feb 2009, 16:59

Romantismul exista in permanenta in inimile noastre, si suntem dispusi in orice clipa la o cina romantica si la o seara romantica. Desi Valentine's Day presupune ceva romantic in atmosfera de data aceasta o sa-i daruiesc ceva de folos. Muntele este hobby-ul lui si in prezent cu asta se ocupata in fiecare weekend, face antrenamente si va continua inca 5 luni pana la vara cand va pleca pentru prima oara cu echipa sa timp de 1 saptamana pe muntele Himalaya. Va fi o aventura adevarata pentru el si vreau sa o implinesc cu un piulet - Black Diamont, este singurul accesoriu care ii lipseste si sunt absolut sigura ca va fi placut socat de surpriza mea.

gonyyy

gonyyy

Pentru iubita mea

10 Feb 2009, 16:37

Nu stiu daca eu am voie in concurs,Daca barbatii pot participa, dar vreau doar sa imi spun parerea! eu personal vreau sa ii fac iubitei mele ce`a mai frumoasa surpriza de Valentine`s day ,pentru ca ea este singura femeie din viata mea pe care o iubesc si o apreciez enorm pentru ceea ce a facut si face pentru mine! este femeia care a reusit cu zambetul si cu caldura sufletului ei , cu rabdarea si bunatatea ei sa ma transforme in ceea ce nu credeam ca voi fi ! Un om la locul lui, cu incredere in sine !ea m`a ajutat sa trec peste cele mai grele incercari din viata mea cu toate ca nu meritam sa ramana langa mine! Anul Acesta a inceput foarte frumos pentru noi,si in fiecare zi ne declaram iubirea unul altuia dar as vrea ca de ziua indragostitilor sai ofer o surpriza placuta,cu toate ca defiecare data cand am incercat nu mia iesit si o dadeam in bara pentru ca nu ma pricep , insa anul acesta vreau safie perfect ,asa ca am hotarat sa vorbesc cu un prieten sa ma ajute! Vreau sa fac o rezervare la un restaurant frumos sa luam cina impreuna,sa mergem la o plimbare pe plaja si dupa aceea acasa unde iam pregatit un buchet enorm de trandafiri si INELUL DE LOGODANA!

geob

geob

MINUNE....

10 Feb 2009, 15:55

NU MA GANDEAM LA UN CADOU ANUME DE ZIUA NOASTRA A INDRAGOSTITILOR, INSA CEA MAI BUNA ALEGERE PE CARE AM FACUT-O E SA-I OFER LOGODNICULUI MEU 3 ZILE DE RASFAT LA BALI SPA...ABIA ASTEPT...

mihaelabr

mihaelabr

DOAR CU PERSOANA IUBITA...

10 Feb 2009, 15:42

NICI NU MI-AS PUTEA INCHIPUI UN ALT CADOU MAI FRUMOS CA CEL PE CARE VREAU SA IL OFER IUBITULUI MEU, CRISTI, CU OCAZIA ZILEI NOASTRE, A INDRAGOSTITILOR: 3 ZILE DE RASFAT LA BALI SPA...NU EXISTA CEVA MAI MINUNAT

mihaelabr

mihaelabr

DOAR CU PERSOANA IUBITA...

10 Feb 2009, 15:42

NICI NU MI-AS PUTEA INCHIPUI UN ALT CADOU MAI FRUMOS CA CEL PE CARE VREAU SA IL OFER IUBITULUI MEU, CRISTI, CU OCAZIA ZILEI NOASTRE, A INDRAGOSTITILOR: 3 ZILE DE RASFAT LA BALI SPA...NU EXISTA CEVA MAI MINUNAT

loonyoanaiza

loonyoanaiza

o seara speciala

10 Feb 2009, 15:05

hmm eu o sa il pacalesc mai degraba.intai ii spun ca ies putin cu prietenele.astfel surpriza va fi si mai mare;) dar totul va consta intr-o baie cu spuma,vin rosu,lumanari,si la sfarsit un cadou mic..eu,imbracata intr-o lenjerie speciala;)..pentru a "condimenta" putin lucrurile.

loonyoanaiza

loonyoanaiza

o seara speciala

hmm eu o sa il pacalesc mai degraba.intai ii spun ca ies putin cu prietenele.astfel surpriza va fi si mai mare;) dar totul va consta intr-o baie cu spuma,vin rosu,lumanari,si la sfarsit un cadou mic..eu,imbracata intr-o lenjerie speciala;)..pentru a "condimenta" putin lucrurile.

loonyoanaiza

loonyoanaiza

o seara speciala

monikaaro

monikaaro

concurs

10 Feb 2009, 14:43

De Valentine's Day vom pregati ceva dulce de mancare, dupa care vom savura o cupa de sampanie rece impreuna, intr-o baie cu spuma pe care i-o voi pregati. Sper sa ii placa si cine stie poate ma va surprinde si el cu ceva..:)

alina_ene25

alina_ene25

Rasfat pentru My Valentin

10 Feb 2009, 13:02

De data aceasta, mi-as dori ca de Valentine’s Day, iubitul meu (Valentin) sa fie cel rasfatat. Ma intreb deja cum as putea sa imi surprind jumatatea si in acelasi timp, sa ii arat cat de mult il iubesc. As dori sa-i ofer clipe de rasfat si relaxare. Acest concurs ar fi o binecuvantare pentru noi sa descoperim un loc desprins din rai. E tot ce si-ar putea dori o pereche de indragostiti.

mihutzik

mihutzik

my v-day

10 Feb 2009, 10:24

De Valentine's Day, imi doresc in primul rand iubire si atentie (ca orice femeie de astfel). Nu am avut niciodata posibilitati prea mari, dar am avut iubire si respect unul pentru celalalt. Si am ramas impreuna atatia ani. Daca ar fi sa imi doresc ceva, mi-as dori ca viata sa nu ne schimbe si sa ramanem mereu la fel de indragostiti cum suntem azi. Asadar: pe el mi-l doresc de Valentine's Day; doar de el am nevoie ca sa fiu fericita.De Valentine's Day, probabil voi gati mancarea lui preferata si vom cina la lumina lumanarilor in intimitatea locuintei noastre. Eu voi purta o rochie care sa ii incite simturile si il voi intampina in prag cu un sarut pasional, el imi va spune ca sunt frumoasa, ma va sorbi din priviri toata seara, vom ciocni paharele cu sampanie, eu ii voi darui un ceas de mana el imi va spune cu siguranta ca mi-a luat un cadou frumos dar ca l-a uitat in dormitor... unde vom petrece mai apoi o noapte de vis...:) Iar dimineata ne va gasi imbratisati.Cam asa imi imaginez seara de Ziua Indragostitilor cu persoana iubita. Cu siguranta va fi mult mai frumos pentru ca de fiecare data mi-a intrecut asteptarile.

mihutzik

mihutzik

my v-day

10 Feb 2009, 10:24

De Valentine's Day, imi doresc in primul rand iubire si atentie (ca orice femeie de astfel). Nu am avut niciodata posibilitati prea mari, dar am avut iubire si respect unul pentru celalalt. Si am ramas impreuna atatia ani. Daca ar fi sa imi doresc ceva, mi-as dori ca viata sa nu ne schimbe si sa ramanem mereu la fel de indragostiti cum suntem azi. Asadar: pe el mi-l doresc de Valentine's Day; doar de el am nevoie ca sa fiu fericita.De Valentine's Day, probabil voi gati mancarea lui preferata si vom cina la lumina lumanarilor in intimitatea locuintei noastre. Eu voi purta o rochie care sa ii incite simturile si il voi intampina in prag cu un sarut pasional, el imi va spune ca sunt frumoasa, ma va sorbi din priviri toata seara, vom ciocni paharele cu sampanie, eu ii voi darui un ceas de mana el imi va spune cu siguranta ca mi-a luat un cadou frumos dar ca l-a uitat in dormitor... unde vom petrece mai apoi o noapte de vis...:) Iar dimineata ne va gasi imbratisati.Cam asa imi imaginez seara de Ziua Indragostitilor cu persoana iubita. Cu siguranta va fi mult mai frumos pentru ca de fiecare data mi-a intrecut asteptarile.

flu_flu

flu_flu

Acum mai mult ca sigur...

10 Feb 2009, 09:07

Acum mai mult ca sigur cred ca avem nevoie sa fim impreuna zilele acestea - aseara tocmai am aflat ca parintii lui trec printr-o perioada foarte dificila si este posibil sa se desparta.. iar el sufera foarte mult. Asa ca eu cred ca un week-end impreuna ar fii binevenit, sa-i demonstrez cat de mult il iubesc si ca noi nu ne vom desparti niciodata. Poate ca la inceput nu eram atat de motivata sa castig concursul, dar acum stiu ca as face-o in primul rand pentru el pentru ca are nevoie sa simta ca sunt alaturi de el si ca vom fii mereu impreuna.. poate si bebele nostru :)
ps: stiu ca am mai dat un mesaj, insa am simtit nevoia sa fac aceasta completare.. din pacate

natashka

natashka

indragostita nebuneste....

09 Feb 2009, 23:41

e o zi sfanta intr-adevar pt mine si pt iubitul meu...e primul valentine's day petrecut impreuna..si vreau sa-i fc o surpriza pe care sa n-o poata uita mult timp...vreau sa-l sun si sa ne intalnim in primul local in care ne-am vazut sa vb cu chelnerita sa-i arate masa si salase pe masa primul indiciu:un biletel in care sa-i spun ca-l iubesc...dupa care sa urmeze o serie de alte biletele si indiciicare sa-l conduca spre locul in care il astept...vreau sa rezerv un loc la o pensiune...sa-i pun in fatza usii o cutiuta in care sa fie scrise 10 motive pentru care il iubesc...in camera sa-i ofer o cina romantica cu lumanari, sampanie,frisca,muzica...dupa aia sa-l conduc spre marele cadou...un pat mare cu lenjerie rosie si petale de trandafir...credk ar fi perfect daca am avea parte si de 3 zile de rasfat la Bali Spa:)

ctb2008

ctb2008

Surprizeeee ! Surprizeee !

09 Feb 2009, 23:35

Ha, ha ! Ptr ca e amator de senzatii tari am sa-i pun o pocnitoare la usa; una de aia sa pocneasca sa se-auda in tot blocul.
Nu sunt nebuna ! dar la dulcegariile voastre romantice mi se pare ca trebuia sa gasesc ceva cooool !

rusu_4u2007

rusu_4u2007

surpriza pt.iubitul meu

09 Feb 2009, 23:19

cel mai important este sa nu te lasi furat de cadouri scumpe,adevarata dragoste se afla in sticlute mici...in aceasta zi ii arata cat de mult il iubesc si ce inseamna cu adevarat el pt mine..

rusu_4u2007

rusu_4u2007

surpriza pt.iubitul meu

09 Feb 2009, 23:15

este ca am sa fiu langa el de ziua indragostitilor,stiu ca asta isi doreste cel mai mult la fel ca si mine....voi fii langa el si nu voi lasa distanta sa ne desparta...am sa i arat toata ziua si toata viata mea cat de mult il iubesc

me4iubi

me4iubi

Surpriza

09 Feb 2009, 23:02

Hm...eu ma gandeam sa ii fac o surpriza romantica si dulce lui iubi meu constand in 100 de biletele mici intr-un saculet..iar pe fiecare biletel sa fie scris cate un motiv pt care il iubesc..mai dragut mi se pare sa scriu pe ele.motive simple ca de ex:..te iubesc pentru alunita sexy de pe spate, sau te iubesc pentru cat de ciufulit iti sta parul cand te trezesti, te iubesc pentru ca mereu ma critici ca nu fac bine curatenie, te iubesc pentru burtica ta mare si sexy..mi se pare o idee tare draguta si sincera..te iubesc iubi.xxxx

andreeeea1984

andreeeea1984

Surprize, surprize :))

09 Feb 2009, 22:26

Cum stiu ca ii plac foarte mult puzzle-urile,o sa-i fac cadou un puzzle mare cu o poza sexy cu mine :))

oxxanik

oxxanik

cu ele totul este posibil ,simt:X

09 Feb 2009, 22:25

o sa ii ofer o noapte de vis...la fel ca-n paradis...iar voi ma veti ajuta sa-mi implinesc visul mult dorit!doar eu si iubitul meu intr-un ambiant de neuitat datorita voua.un vis care sper din toata inima ca va deveni realitate!!eu,iubitul meu,un pat in forma de inimioara,doua pahare cu sampanie...in lumina palida a lumanarelelor parfumate si sub un clar de luna de neuitat...lovely:X:X

ioanastefania

ioanastefania

valentine's day

09 Feb 2009, 20:16

Suntem impreuna de 9 luni iar acesta este primul nostru Valentine's Day impreuna.Sper sa reusesc sa-l surprind si bineinteles sa facem ceva special impreuna.Desigur , vom participa la casatoria pentru o zi , il voi invita sa luam masa in oras iar in loc de cadou m-am gandit sa mergem la un tattoo salon sa ne facem acelasi tatuaj in aceeasi parte a corpului-in zona gleznei(m-am gandit la un anumit model dar , vreau sa-i cer si lui parerea la fata locului).Sper sa fie de acord.Mi-as dori foarte mult sa castig cele 3 zile la spa , ar fi superb.Sa fim doar noi doi acolo...cand ma gandesc am fluturasi in stomac.:)

ryana

ryana

sarbatoreste iubirea

09 Feb 2009, 18:06

14 februarie ,reprezinta un motiv in plus de a petrece alaturi de persoana iubita o zi specila.Iubitul meu va avea parte de un mic rasfat ,ca in fiecare an :o cina romantica-si o seara romantica,cadoul care nu lipseste nicidata si o iesire in oras cu prietenii.Si desigur o excursie la bali Spa ,ar fi o surpriza totala-la care nu se va astepta .

raluc21

raluc21

Iubire de Valentine's Day

09 Feb 2009, 16:00

mmm la mine e greu..anul asta mergem la parintii lui, tocmai de Valentine's Day, si e dificil sa gasesc un cadou. Cred totusi, ca pentru el, cel mai bun cadou ar fi sa ii daruiesc mamei lui un buchet de flori si sa ma arat foarte incantata ca mergem la el acasa... credeti-ma..ca s-ar bucura enorm....

Dar pt el..., pentru sufletelul lui, o partida de amor la el in dormitor cu parintii acasa.... cred ca e tot ce ar visa...

raluc21

raluc21

Iubire de Valentine's Day

09 Feb 2009, 15:59

mmm la mine e greu..anul asta mergem la parintii lui, tocmai de Valentine's Day, si e dificil sa gasesc un cadou. Cred totusi, ca pentru el, cel mai bun cadou ar fi sa ii daruiesc mamei lui un buchet de flori si sa ma arat foarte incantata ca mergem la el acasa... credeti-ma..ca s-ar bucura enorm....

Dar pt el..., pentru sufletelul lui, o partida de amor la el in dormitor cu parintii acasa.... cred ca e tot ce ar visa...