continuare my fall

by: bolero
pt ca eu in inocenta mea as fi vrut sa continuam desi la momentu acela nu eram constienta de ce ar implica acest fapt. Acea perioada pot sa spun ca a fost cea mai groaznica din viata mea. De pe culme ajunsesem in mocirla, ca sa spun asa. apoi tot el a venit cu ideea sa ne impacam, am facut acest pas, singura conditie ca sa spun asa era sa il iert si sa incerc sa nu mai aduc vb de ce a fost. lucru pe care nu l-am putut face. aveam parca o placere sadica sa fac apropouri la acasta greseala a sa. consecinta a frost ca anu urmator dupa o vacanta in strainatate sa ne despartim ( in tara eu venind cu propunerea ca timp de un weekend sa luam o pauza). probabil orgoliul sau nu a putut suporta asta plus si alte lucruri. ne-am desp, el a ajuns cu altcineva sa fie eu la fel, dar in tot acest timp am continuat sa ne intalnim si nu are sens sa va descriu intyensitatea acestor intalniri, traiam parca doar ptr ele, nu stiu nici azi cand stau sa ma gandesc cata forta am putut sa am sa ma intalnesc cu el desi stiam ca vb cu altcineva. si ce a fost mai rau era faptu ca inselam o persoana( fata cu care el vb)eu stiind cred cel mai bine ce inseamna asta. asa ca am luat o decizie sa nu il mai vad. pot

Nu s-a postat nici o replica.