continuare

by: bolero
pot sa spun ca timp de 2 sapt am prins aripi, incercam zi de zi sa fac tot posibilu sa ies din starea de rahat in care ajunsesem si sa uit de tot, ptr ca apoi intr-o zi sa ma caute si am reluat totu. ce a urmat nu a fost prea frumos dar incetu cu incetu ne-am revenit, iar apoi sa ia decizia sa plece sa studieze in afara. avea un vis sa urmeze o anumita profesie la care a renuntat dar si l-a reluat din momentu in care a inceput relatia cu mine, mi-a fost extrem de greu sa accept asta, de un an de zile e plecat, am terminat facultatea cu el acolo plecat departe, mi-a fost extrem de greu. am incercat saq percep totu ca pe ceva normal sa nu o iau ca pe o dovada de egoism dar mi-e greu uneori. ideea e ca ne-am vazut destul de mult si in perioada asta de un an cam 7 luni din 12, dar acum eu lucrez, lucreaza si el acolo, si mai e si faptu ca studiile lui costa enorm de mult si nu prea au bani ai lui asa ca nu stiu cam cat ar mai dura situatia asta. nu mai am posibilitatea sa pot merge acolo cand vreau eu ptr ca nu mai sunt la facultate sa pot pleca oricand.am incercat sa stau si eu acolo dar nu m-am putut acomoda plus ca am luat decizia ca nu are rost sa imi bat joc de viitoru meu asa ca

Nu s-a postat nici o replica.