credeti ca se poate?

by: mirabeia
BUna,tuturor!Vreau sa va intreb si eu ceva..poate ati mai auzit de cazuri asemanatoare.Eu am fost cu un tip timp de 4 luni insa de 4 luni incoace nu mai suntem impreuna.Insa exista o mica problema...mie imi place de fratele lui si nu putin ci foarte mult.voi ce ziceti?ar trebui sa incerc sa vad daca si el are ceva sentimente pt mine sau sa stau in banca mea? va rog da-ti-mi un sfat

pisi

pisi

Care Povestiri?

07 Mai 2007, 16:52

Nu urmaresc Povestiri,ci am vazut acel caz intr- o emisiune la nemti(un fel de masa rotunda),in care se vorbea despre sex neprotejat,teste de paternitate si chestii asemanatoare,prezentand in cadrul emisiunii si cazul tipei despre care am povestit.
A fost un caz destul de celebru pe atunci,acest caz facand multa valva prin presa germana.

pisi

pisi

Caz la TV

04 Mai 2007, 12:09

Am vazut un caz la TV in care tipa invitata in emisiune avusese un iubit,dupa ce a terminat-o cu el,s-a cuplat pe rand si cu ceilalti doi frati ai fostului iubit,dupa ce a terminat-o si cu cei doi frati,tipa s-a cuplat si cu tatal baietilor.
Bineinteles ca facuse sex cu toti patru si pe deasupra facuse sex neprotejat cu ei,din toata harababura asta tipa s-a ales cu un copil,si nu stia cine e tatal copilului.
Bun,face tipa test de paternitate si reiese ca niciunul dintre cei 4 nu era tatal copilului,ci un amic de-al lor.
Si nu e caz regizat,ci este unul pe bune.

fluturas28

fluturas28

pt mirabeia!!

27 Apr 2007, 14:55

go4 it!!! nu ati fost casatoriti!! si daca si el te place ignora lumea!! tu sa fii fericita, astfel de sanse nu apar de 2 ori in viata!!

pisi

pisi

Decizie gresita

27 Apr 2007, 12:22

Lasa-i fratele in pace,Mirabeia,deoarece daca te-ai cupla cu fratele fostului tau iubit,i-ai intari celui din urma convingerea ca a luat decizia potrivta cand s-a hotarat sa va despartiti!
Fratii si pritenii fostilor iubiti sunt tabu pt femei,retine acest lucru!
Lasa-ti fostul iubit si pe fratele acestuia in pace si-ti va fi bine(este si reputatia ta in joc).

sorinam

sorinam

think twice!

27 Apr 2007, 10:55

eu m-as mai gandi putin inainte de a fi cu el!daca ajungeti sa aveti o relatie...cum te vei raporta tu la el?dar el la tine?adica e complicat,fiind si fratele in schema.depinde foarte mult in ce relatii ai ramas cu fratele lui.

sorinam

sorinam

think twice!

27 Apr 2007, 10:55

eu m-as mai gandi putin inainte de a fi cu el!daca ajungeti sa aveti o relatie...cum te vei raporta tu la el?dar el la tine?adica e complicat,fiind si fratele in schema.depinde foarte mult in ce relatii ai ramas cu fratele lui.