Cum decurge o zi din viata vostra?

by: 
Formati un cuplu...Sunteti impreuna de ceva timp...chiar locuiti impreuna.
Ce faceti de la prima ora a diminetii pana seara tarziu ? Cum decurge o zi normala,din viata voastra? :)

a uitasem :))

14 Dec 2006, 11:43

La 13 cand venim in pauza,trecem pe la brutarie zilnic ..si luam paine calda :))

..

14 Dec 2006, 11:41

Mai invat pt faculta. :)
La 19:30 vine el,iesim sa mai cumparam cate ceva.Apoi mancam ...se face 21-22..Mai stam la
povesti (eventual ne certam :))) )
Urmeaza dusul,ne punem in pat...vedem noi ce mai facem :)) si ne culcam :))

Noi..

14 Dec 2006, 11:39

Ne trezim la 8:30 (lucram amandoi de la 9).El intotdeauna se trezeste inaintea mea .
Apoi ma trezeste si pe mine usor...: "Puiu ...haide" (ceva de genul).
Dusulet..:)),apoi imbracarea.
Nici unul nu mancam de dimineata.
Ne oprim la patiserie (Eu imi iau ceva dulce,el ceva sarat).Apoi mergem la munca (la 1 minut unul de altul lucram).
Venim la 13 amandoi(in pauza de pranz),mancam.
El la 15 pleaca la munca(eu raman acasa,sau lucrez si de dupa'masa-depinde).
Acasa singurica,stau si eu la calc,fac mancare pt deseara,m

elenyta

elenyta

La mine a devenit rutina

23 Nov 2006, 11:46

Mai avem putin si facem un an de cand locuim impreuna, deja nu mai e nimk deosebint, ceea ce ma deranjeaza foarte mult pe maine, mai ales ca e abia primul an.
Dimineata eu ma trezesc prima, fac dus, ma imbrac repede si am zburat pe usa, ii zic pa si un pupic mic, probabil el mai sta 30min maxim si pleaca si el la servici. Seara ajung acasa, de obicei el inaintea mea, dar diferenta de timp e mica, se aseaza la calculator, eu ma invart prin casa, ma intreaga ce mancam, pregatesc masa ( o mai face si el din cand in cand) dupa care nu e nimc deosebit. Eu ma uit la un film, eventual citesc, sau daca e calculatorul liber, intepenesc eu pe scaun. Asta se intampla in serile cand nu iesim in oras.