Despre mine...

by: zoomond
Sunt D sau Z sau Y, ma poti numi cum vrei am 18 ani, sunt un barbat in devenire, part-time designer,putinii prieteni pe care ii am imi spun ca privesc prin ei si am ochii unui criminal in serie, produsul unei copilarii traite in fata blocului sau in curtea bunicilor, al unei adolescente netraite, inlocuita cu certuri, nopti pierdute, batai si demoni din copilarie, am 18 ani si ma simt ca la 30, sufletul nu imbatraneste, ramane la fel…doar modul in care simti se schimba, am facut tot ce putea face un om de varsta mea, de la micile furaciuni pana la trafic de substante, am primit laudele profesorilor ai caror colegi au muscat asfaltul, am excelat acolo unde altii au gresit si am dat gres in dreptul lucrurilor marunte, am distrus oameni prin simplu fapt ca i-am lasat sa se apropie.

Sunt un consumator..care se consuma in primul rand pe el insusi ..sunt ceea ce vrei sa fiu, eu sunt eu…Zambesc
Am avut o relatie cu o fata si timp de noua luni totul a fost bine dupa care ne-am despartit ...totul s-a sfarsit am inteles si nu am mai cautat-o dar, mi-am scris aici fiecare traire www.retraiesteclipa.wordpress.com

zapacita25

zapacita25

....

19 Ian 2009, 10:12

fa ceva cu viata ta pt k timpul trece iar in timp o pers te va indragii mult prea mult si atunci nu te vei mai consuma pe tine ci pe ea...gandestete ea merita?? traieste clipa lasa trecutul!!!

strangekid

strangekid

hey

15 Dec 2008, 16:36

cred ca ti le ai scris bine...ff bine trairile te felicit.cat despre "sunt un consumator care se consuma in primul rand pe el insusi" este total adevarat.te aprob pt ca si eu sunt la fel uite dc vrei putem vb mai deskis pe mess...dc vrei spui sau lashi id ul