Dragoste la prima vedere

by: andreea_patrascu
Mai crezi in dragoste la prima vedere? Cand ai avut ultima data acest sentiment?

unracusor

unracusor

aa si

05 Iul 2008, 00:20

sentimentul asta l-am avut o singura data in viata, acum 3 ani.

unracusor

unracusor

da..poate exista

05 Iul 2008, 00:18

dar nu stiu daca o putem numi chiar dragoste, nu cred ca s-a inventat un cuvant pt starea asta.Sunteti atrasi fizic,dar nu numai,bineinteles asta dupa ce incepeti sa conversati.Mi s-a intamplat sa cunosc intr-un microbuz pe cineva cu care m-am imbratisat din suflet dupa 2 ore de conversatii:P

lolitalove

lolitalove

.

05 Iun 2008, 19:51

am trit dragostea la prima vedere o data , pacat ca mi-am pierdut interesul dupa cateva luni de iesit cu el :) .
daca exista dragoste la prima vedere , atunci inseamna ca m-am indragostit cam de multe ori in viata :).
cred ca aici se confunda dragostea cu atractia fizica , la prima vedere puate exista duar atractie fizica, cand te indragostesti de o persuana , te indragostesti si de caracterul acelei persuane , nu duar de fizic , atunci nu puate exista dragoste la prima vedere , tr sa cunosti acea persuana

extraginette

extraginette

love at first site...

05 Apr 2008, 19:05

Exista, sigur. am trecut si eu prin asa ceva, tocmai cand nu te astepti, te loveste.

monita

monita

.

25 Mar 2008, 15:40

De mult nu am mai avut aceasta senzatie, e atat de placuta, pacat ca e trecatoare.

pisi

pisi

nu cred

25 Mar 2008, 03:00

in dragoste la prima vedere si n-am avut vreodata un astfel de sentiment doar vazand o persoana.