El si prietenii lui...:(((((((((

by: katykatreen
salut...am o problema cu iubitul meu...am deja 1 an de cind ma intilnesc cu el...il iubesc si stiu ca ma iubeste,dar intre noi stau prietenii lui...da,stiu ca e ceva normal sa aiba prieteni,da el deja intrece masura...sta cu ei toata ziua si nu are timp pentru mine...eu am vorbit cu el pe tema asta...iam spus ca as vrea un pic mai multa atentie din partea lui,dar in zadar...
Va rog frumos...ajutatima cu un sfat...mam saturat sa lupt cu aceasta problema...multumesc anticipat.

katykatreen

katykatreen

merci mult...

17 Nov 2008, 15:05

kiar va multumesk mult...o sa incerk sa va urmez sfaturile...

seagull

seagull

incearca sa-l ignori mai mult

16 Nov 2008, 20:43

dupa cu spunea si lidia, incearca sa petreci si tu putin mai mult timp cu prietenii tai. si cand te suna sa va vedeti, oricat ti-ar fi de dor, incearca sa-l mai si refuzi din cand in cand. spune-i ca n-ai timp, sau ai alte planuri cu prietenii. acum stie ca esti disponibila oricand vrea el, de aceea nici nu se chinuie prea mult sa cate compania ta. mai ales ca tu ii si spui ca vrei mau mult timp cu el. lasa-l sa-ti simta lipsa, vei vedea cum osa vina el dupa tine. incearca sa duci chestia asta cat mai departe... daca lui nu i se aprinde nici un beculet si vezi ca nu da nici un semn ca i-ar pasa ca nu mai petrece timp cu tine atunci... poate ca nu prea-i pasa. ia-o treptat. nu te schimba din prima... putin cate putin... daca tine la tine atunci cu siguranta se va schimba

katykatreen

katykatreen

:(

12 Nov 2008, 15:22

i se face....dar nu kiar asa de des...

lidia-fetesti

lidia-fetesti

orice ti-am spune noi

11 Nov 2008, 14:40

e inutil pentru ca el nu se va schimba pana nu te schimbi tu. Nu o sa castigi nimic pana nu vei incepe si tu sa iesi cu prietenii tai si sa-l lasi sa isi dea seama ca i se face dor sa petreaca timp cu tine....sau i se face dor sa petreaca timp cu tine???