La ce varsta

personsunshine84

se poate injecta botox? are importanta? ma gandesc ca poate nu e chiar indicat sa fie la o varsta mica (16, 17 ani) voi ce parere aveti?

• person marirea buzelor

Buna! Eu am asteptat sa devin majora ca sa imi maresc buzele, a fost chiar cadoul de majorat din partea parintilor. Tatal meu este doctor si cunoaste mai multi oameni din domeniu, asa ca l-am ascultat pe el si am mers la dnul doctor Calin Dobos. Mi-a injectat acid hialuronic, e cel mai recomandat, a durat foarte putin si rezultatul e super! Gasesti pe site preturi si altele daca esti interesata http://www.drdoboscalin.ro/ .

01 Aug 201412:14
  • person Marire buze

Buna! Stiu ce inseamna sa ai buzele mici. Nu imi gaseam niciodata un ruj care sa mi se potriveasca, aveam impresia ca toate mi le faceau si mai mici. Asa ca am mers la dl doctor Calin Dobos. Dansul mi-a explicat ce pot sa fac, nici nu stiam ca exista atatea metode sa iti maresti buzele. Am ales metoda care mi se potrivea mie, aleasa de dl. doctor. In 10 minute am si terminat si nici nu a durut atat de tare cat credeam eu. Daca vrei, intra pe www.drdoboscalin.ro si vezi despre ce e vorba. Sau si mai bine, fa-ti o consultatie la el si intreaba-l direct. Un doctor profesionist iti ofera cel mai bun raspuns.

01 Iul 201416:27
  • person eu am mai mult de 16 ani

insa intrebam pentru ca auzisem la niste fete mai mici decat mine ca doresc sa faca acest lucru....

28 Sep 201116:04
  • person la 16 ani

inca ai corpul in crestere, deci de ce oare ti-ai injecta botox???

28 Sep 201114:19
  • person hmm

cred ca ar trebui sa se tina cont si de varsta, dar am tot vazut fel si fel de mame care vor ca fetele lor sa arate cat mai bine inca de la varste fragede

28 Sep 201110:05
Recomandari

Newsletter Ele.ro

I used to be an angel
  • person

"orice va fii de acum inainte...viata va fii tot simpla si mishto:)"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON