Marirea sanilor

personandree_a

Buna, fetelor! Vreau sa imi maresc sanii si vreau sa merg la dr Calin Dobos. Am fost la el pt rinoplastie si sunt foarte multumita de rezultat, dar vreau sa mai aflu si alte pareri. Dupa rinoplastie m-am recuperat foarte repede, voi cat de repede v-ati recuperat dupa marirea sanilor? Ce tipuri de implant ati ales? Cum arata si cum se simt? Si cat v-a costat cu toate cheltuielile aferente? Multumesc!

• person operatie marire sani Kasem

Buna Fetelor, eu mi.am facut operatie de marire a sanilor la domnul doctor Kasem si sunt foarte multumita. Il recomand cu drag, ecu aveam nevoie de un doctor care sa ma ajute cu informatii,care sa imi explice tot ce aveam nevoie sa stiu pentru ca imi era frica, si asa l.am gasit pe dr Kasem. A fost super atent cu mine,mi.a supravegheat operatia atent si nu am avut nicio problema.sunt super incantata de rezultat si va recomand cu drag

17 Iun 201612:03
  • person recomandare pentru tine

Buna, Andreea, eu am mers pentru operatia de marire a sanilor la dl. dr. Ion Zegrea si sunt foarte multumita, recuperarea a fost destul de rapida, desi durerile au fost destul de mari in primele zile, dar sigur, asta difera de la persoana la persoana.
    iti recomand sa citesti pe site-ul elysium mai multe, sau chiar sa iti iti o pragramare sa vorbesti cu dansul.

27 Apr 201614:11
  • person multumita de operatie

Salut! Eu am apelat la serviciile domnului doctor Dobos pentru marirea sanilor in urma cu aproximativ 2 ani. Intr-adevar, am fost foarte multumita, nu au fost complicatii, m-am vindecat intr-un timp normal. Tin minte ca dupa vreo luna nu mai aveam teama de a face miscare, iar cicatricile au disparut complet cam dupa o jumatate de an. Eu mi-am pus implanturi totale sub musculatura pentru ca am vrut un aspect mai natural si se potriveau mai bine cu corpul meu, fiind mai mica de statura. Dar aceste aspecte se stabilesc numai cu doctorul care urmeaza sa realizeze interventia.

26 Nov 201513:17
  • person operatie

Buna, Andreea, eu mi-am marit sanii la dr Dobos. Pe mine m-a costat in jur de 4200 eur totul, mi-am pus implanturi anatomice fiindca acelea mi se potriveau, eu fiind destul de slaba. Mie toti cunoscutii mi-au spus ca arata natural, iar de simtit mi se pare ca se simt ok...Recuperarea la mine a fost destul de rapida, dar durerile au fost destul de mari primele zile. Eu sunt si mai sensibila, poate din cauza asta..dar din cate am inteles difera de la o persoana la alta.

27 Feb 201516:25
  • person Marirea sanilor la dr Dobos

Buna!Eu mi-am marit sanii la dr Dobos. Recuperarea a fost in regula, am purtat bustiera timp de 2 luni, iar 6 luni am evitat expunerea la soare si am avut grija sa nu fac prea mult efort fizic. Cicatricile se atenueaza in 6-12 luni, difera de la o persoana la alta...Eu am ales implanturile anatomice fiindca se potrivesc mai bine cu corpul meu, dar daca o sa mergi la consult o sa vezi ca o sa-ti spuna dl dr cum e mai bine, si la forma si la marime. Costul a fost undeva in jur de 3000 de eur, pretul difera in functie de implanturile alese...Eu una sunt foarte multumita de rezultat si o sa merg la dumnealui de cate ori o sa simt nevoia sa imbunatatesc ceva la mine.

13 Ian 201512:40
Recomandari

Newsletter Ele.ro

mirific
  • person

"orice va fii de acum inainte...viata va fii tot simpla si mishto:)"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON