masaj anticelulitic

personynna000

Buna dimineata, sunt interesata sa fac cateva sedinte de masaj anticelulitic. Stiti pe cineva in Bucuresti, de incredere, care poate face masaj la domiciliul meu?

• person masaj anticelulitic

Da,eu sunt tehnician maseur. Am terminat cursul de specialitate in aprilie

25 Iun 201716:43
  • person creme anticelulitice

Si cremele pentru celulita pot avea rezultate bune cu conditia sa se faca sport. Sportul este indispensabil in toata ecuatia asta!

13 Apr 201714:50
  • person creme anticelulitice

Si cremele pentru celulita pot avea rezultate bune cu conditia sa se faca sport. Sportul este indispensabil in toata ecuatia asta!

13 Apr 201714:50
  • person Masaj anticelulitic

Masajele impotriva celulitei sunt foarte recomandate atunci cand ne confruntam cu celulita.

23 Sep 201613:48
  • person Celulita

Masajele anticelulitice sunt eficiente cu conditia sa fie facute corect.

10 Aug 201611:18
  • person Celulita

Cellinea e bun de ceva? L-a folosit careva pentru a scapa de celulita?

10 Iun 201611:12
  • person LUARA CENTER

Buna, eu am facut masaj anticelulitic la LUARA CENTER, au preturi foarte bune, tipa de la masaj este foarte dragutza si in plus mai au si alte proceduri in salon care te pot ajuta sa scapi de kg in plus sau de celulita ;) mai multe detalii gasesti pe www.luarabeauty.ro

16 Apr 201316:21
  • person iti recomand

pentru masaj anticelulitic iti recomand sa mergi la chic salon. pe langa personal calificat au si aparatura potrivita pentru tot felul de tratamente anti-celulitice

30 Oct 201207:11
  • person masaj la domiciliu

Buna.
    Daca mai esti interesata eu fac masaj de relaxare, masaj anticelulitic si reflexoterapeutic la domiciliu. Daca mai e cineva interesat ma poate suna la 0765 636 426.
    Kati

18 Oct 201216:13
  • person masaj la domiciliu

Cunosc o persoana de incredere care face masaj si la domiciliu. Eu sunt foarte multumita si face masaj de relaxare,anticelulitic si terapeutic. Iti las adresa de mail daca te intereseaza adelin_gabriel2007@yahoo.com

09 Apr 201220:07
  • person buna

din pacate nu stiu pe nimeni care sa faca masaj la domiciliu, eu de exemplu merg la salon si sunt foarte multumita de servicii, bine, eu imi fac masaj de relaxare pentru ca nu am probleme cu celulita

09 Apr 201211:40
Recomandari

Newsletter Ele.ro

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere