Slabire

personcarmen22

Diete ce au functionat

• person Sportul si slabitul

Eliminarea kilogramelor se poate face si prin sport sau e obligatoriu sa luam si pilule?

20 Apr 201710:52
  • person Slabire eficienta

De slabit se slabeste doar cu sacrificii si cu foarte multa munca. Restul metodelor pot sa functioneze si ele cu conditia sa se schimbe stilul de viata.

24 Nov 201610:46
  • person Informarea functioneaza in primul rand

Si dietele si procedeele de slabit difera de la om la om, de la caz la caz, de la varsta la varsta si de la boala la boala :(. Pe bariatrie.ro sunt toate informatiile despre operatiile de slabit cand se recomanda si cand este de ajuns doar nutritionstul si dieta...

19 Sep 201619:51
  • person Miscare

Miscarea ramane de departe cea mai eficienta metoda pentru a scapa de kilogramele care s-au depus rapid. Exercitiul zilnic tonifiaza corpul si e responsabil de pierderea kilogramelor in exces.

17 Mai 201611:55
  • person Exercitii zilnice

O slabire armonioasa se poate produce doar daca se face intr-un ritm normal, nu intr-unul accelerat. Pentru a se realiza acest lucru e absolut obligatoriu sa se faca exercitii fizice in fiecare zi. Ele ajuta nu doar la arderea grasimilor dar si la tonifiere.

13 Ian 201610:54
  • person Miscare si alimentatie adecvata

Miscare si alimentatie sanatoasa. Acestea sunt cele doua conditii esentiale pentru a slabi. Ce se face pe langa pentru a accelera metabolismul si implicit pentru a arde grasimile sunt si acele activitati binevenite.

11 Aug 201513:31
  • person Slabit

Pentru a pierde kilograme e foarte important sa se faca sport. Fara exercitii fizice nu se poate slabi.

27 Apr 201513:24
  • person Pastile de slabit Thermacuts

Zilele astea am terminat o cutie din acest supliment, si nu prea vad rezultate atat de mari. Mai am inca 2 cutii. O sa duc tratamentul pana la capat si apoi o sa revin cu detalii despre evolutia mea!
    Poate ca o sa incep si eu sa slabesc in viitorul apropiat!

16 Mai 201415:13
  • person Pastile de slabit Ultra Slim

In cazul meu au functionat niste pastile de slabit numite Ultra Slim. Le-am luat de pe www.ultra-slim.ro si am slabit in 2 luni 10 kg. Din ce stiu eu astea functioneaza in functie de metabolismul fiecarei persoane in parte. Se pare ca in cazul meu au functionat!
    O zi faina!

17 Apr 201311:58
  • person nu te ingrijora.

incearca sa mananci sanatos.sa nu lipseasca din alimentatie salatele,fructele,legumele.esti sedentara? daca da,va trebui sa faci cat mai multa miscare. si inca ceva:bea 2l de apa pe zi cu inghitituri mici.am observat di cea ce ai scris ca nu ai multe kl in plus. masaj ai incercat? poate ai nevoie de remodelare si e vorba de o slabire in circumferinta.eu sunt maseuza de profesie de ani buni si ma confrunt aproape zilnic cu astfel de probleme minore.cred-ma ca sunt multe alte cazuri mai grave!

23 Nov 201117:20
  • person Diete personalizate

Nu vreau sa dau jos decat 3/ 4 kg, ce sa fac la medic sa rada de mine?! E ca si cand as lua un taxi pentru o suta de metri.

25 Oct 201115:05
  • person nu exista asa ceva

cel mai bine este sa faci o vizita la medic si sa-ti spuna exact ce sa faci pentru a slabi; daca urmezi diete aiurea, "personalizate", cine stie in ce complicatii dai

20 Oct 201114:53
  • person Diete personalizate

Buna fetelor,

Vreau sa stiu daca a tinut cineva o dieta personalizata, din acelea care sunt pe net si trebuie sa trimiti sms cu 3/ 5 euro. E ceva serios sau e o mare pacaleala?
    Eu in momentul de fata de o astfel de dieta as avea nevoie, care sa respecte metabolismul meu, avand in vedere ca nu am nevoie de foarte multe kg in minus.

20 Oct 201113:46
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Avantajele atei dentare!
  • person

"Fii pacientul nostru, pentru ca noi cream zambete pentru toata viata!"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON