Recomandare chirurg estetician

personsimonica2016

Hey! Am si eu nevoie de parerea voastra. Vreau muuuult muuuult de tot sa imi maresc sanii! O prietena mi l-a recomandat pe doctorul Adrian Rebosapca! L-am cautat putin pe net si am vazut ca a avut un proces pentru malpraxis. Nu stiu ce sa fac, sa ma duc la el?? Voi ati auzit ceva despre acest doctor? Merciiiii

• person Marire sani Dr. Zegrea

Eu mi-am marit sanii la dr. Ion Zegrea in urma cu doi ani si pot spune ca sunt foarte fericita! Perioada de recuperare a fost mai dificila, dar mi s-a raspuns la toate intrebarile si curiozitatile, am fost ajutata f mult de d-l. doctor, chiar este minunat! Pe mine m-a influentat foarte mult aceasta schimbare, ma simt mult mai increzatoare si sigura pe sine!

22 Nov 201611:19
  • person marire sani

Hello! ti-l pot recomanda cu mare drag pe doctorul la care mi-am facut eu o interventie. Este Dr Kasem, acum cateva luni mi-am facut o operatie de marire a sanilor pentru ca ajunsesem sa fiu foarte complexata ca nu aveam sani. Sunt foooarte incantata de rezultat, in sfarsit nu mai este nevoie sa ma ascund :D Recomand!!

31 Mai 201610:36
  • person recomandare pentru tine

Buna, simonica! eu am fost la dr. Ion Zegrea, de la elysium din Bucuresti. iti recomand sa mergi cu mare drag.

12 Apr 201615:17
Recomandari

Newsletter Ele.ro

sinceritate
  • person

"cand ai privit ultima oara minute in sir cerul,cand te-ai oprit desi grabit sa mirosi o floare?"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere