Simulare marire sani pe calculator

personirina_151

Dragele mele, nu ma pot hotari daca sa-mi pun silicoane sau nu. Nu stiu cum voi arata dupa operatie. Am auzit ca este un program special pe calculator care iti arata corpul tau cum va arata dupa operatie. Stie cineva despre ce este vorba?

• person Cresterea sanilor

Alina de 3 anu nu mai zici nimic. Tea ajutat produsul acela sa iti maresti dimensiunea sanilor?

29 Sep 201610:55
  • person Marirea sanilor cu Breastfast

Breastfast e un supliment pe baza de plante pentru marirea sanilor. E un produs facut din ingrediente naturale!

07 Nov 201412:55
  • person CLICK PHONE

Daca vreti sa vorbiti international la preturi foarte avantajoase accesati www.clickphone.ro

25 Mai 201214:25
  • person de ce minti cu asa ceva?

nu exista nicio crema care sa-ti mareasca sanii, daca vrei sa faci reclama eu zic sa faci in alta parte, ca aici nu pacalesti pe nimeni

17 Mai 201211:03
  • person crema pt marirea sanilor

buna eu am folosit o crema se numeste fulfill si este adusa din america si nu contine toxine practic faci un tratament cu ea timp de 6-8 sapt acesta are efect de tonifiere si marirea sanilor este foarte buna credema poti gasi mai multe informati pe pagina de web http://mihaela.mysisel.com

16 Mai 201221:56
  • person nu stiu foarte multe despre chirurgia estetica

insa operatiile de marire de sani nu mi se par o alegere potrivita, stiu ca depinde foarte mult de corp, daca se comporta normal sau nu dupa implant, pentru ca este vorba de un corp strain; am vazut un documentar despre o femeie care a fost nevoita sa renunte la implanturi dupa ce a facut infectie in urma operatiei

10 Feb 201212:14
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Nebunia mea
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON