cosuri inestetice pe spate

personirina_bulina

hello, de ceva vreme tot imi apar cosuri pe spate, nu sunt foarte mari, insa ma deranjeaza...tind sa cred ca pot aparea din cauza ca stau prea mult rezemata de spatarul scaunului la munca...ce crema as putea folosi sau ce as putea face sa scap de ele?

• person Catifelarea pielii

Dupa parearea mea pe langa aceste produse foarte important e sa se schimbe si stilul de viata. Un stil alimentar fara grasimi, fara produse cu toxine va duce in timp inclusiv la catifelarea pielii.

04 Iun 201814:47
  • person Tratarea cosurilor

Daca s-ar scapa usor de ele nu am mai vedea oameni cu acnee pe strada. Inestetice si dureroase sunt atunci cand sunt infectate.

24 Mar 201611:31
  • person Glytone

recomand produsele Glytone in acest sens. Sunt cateva concepute pentru acnee seboreica intensa, asa cum spuneti dvs. sanatate!

13 Feb 201617:08
  • person recomand tratamentul natural Vervory acnee

Eu sunt foarte multumita de tratamentul natural de la Vervory. Un doctor mi-a zis de el si de atunci il folosesc

04 Iun 201521:13
  • person Tratament acnee Derminax

Si eu am folosit suplimentele Derminax si sunt destul de multumit de rezultatele pe care le-am obtinut. Mare parte din cosuri mi-a disparut si asta ma bucura nespus de mult.

16 Iun 201416:39
  • person Derminax pentru tratament acnee

Pe mine m-a ajutat foarte mult sa scap de acnee suplimentul Derminax. Sunt foarte multumit de rezultatele pe care le-am obtinut. Mi-am schimbat complet dieta alimentara si fac exercitii fizice in fiecare zi pentru detoxifierea organismului!

23 Mai 201415:29
  • person argint coloidal

O prietena de-a mea a avut succes cu o solutie de argint coloidal (fara sa lase semne!)

28 Ian 201410:12
  • person CRIOSAUNA te scapa de acnee

Buna, CRIOSAUNA este o procedura noninvaziva care te poate ajuta sa scapi de acnee, reduce vergeturile, chiar si psoriazisul. mai multe detalii si preturi poti gasi aici www.luarabeauty.ro/criosauna iar ofertele sunt pe prima pagina;) sper sa te ajute

16 Apr 201316:28
  • person unde este situata clinica mai exact?

si cat costa un tratament sau un voucher?

05 Feb 201314:05
  • person Tratament cosuri/curatare

Cosurile pot aparea de la diverse probleme: iritatii ale pielii, transpiratie, materiale neadecvate (poate trebuie sa folosesti doar imbracaminte din bumbac). Cel mai bine ar fi sa mergi la un control dermatologic. Eu am fost la Hilmi Medical Center, au acolo si cosmetica, si dermatologie...si asa am impuscat 2 iepuri dintr-o lovitura: mi-am curatat pielea la suprafata, si am primit tratament pentru acnee. La cosmetica au vouchere super ieftine, eu zic ca merita sa incerci!

05 Feb 201313:00
  • person cred ca este buna orice crema

....acum nu stiu ce sa zic.....eu de exemplu vara scap repede de cosuri, pentru ca de la soare se usuca, iarna in schimb este mai greu:(

10 Dec 201210:51
Recomandari

Newsletter Ele.ro

NU INTELEG
  • person

"adevarul este in trecut, precum si in trecut este viitorul"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON