Foliculita.. Help

personirinabotezatu51

Buna seara. Am o problema in ceea ce priveste epilarea la nivelul gambei. Am o foliculita cu care ma lupt de cateva luni. Am renuntat la epilator, ceara , lama- acum folosesc crema depilatoare de la Veet . Am incercat tot felul de produse, creme cicatrizante, unguente gen Reviken, igiena cu sapun pe baza de sulf.. Exista o ameliorare.. da inca sunt urme . Ma scuzati daca ma repet. Dar ce as putea incerca. Nu am asteptat minuni de la utilizarea produselor o saptamana - doua.. Dar fara rezultate. Ma scuzati daca ma repet!

• person buna!

buna! eu iti recomand epilarea definitiva ca sa scapi de o problema.mereu ma deranja cand eram in vacanta ma caram cu epilatorul, cu lama...sa nu mai zic de ceara cat m-am mai chinuit. pana la urma am fost la dr Kasem si m-a tratat. ce mi-a placut cel mai mult e ca dupa fiecare zona tratata ma dadeau cu tot felul d esolutii speciale si cu un aparat ca un fel de laser ce inchideau porii. mis e pare f important asta avand in vedere ca am un ten f sensibil si ma inrosesc imediat.am apreciat si curatenia cabinetului si dr doctor a fost super de treaba.sper ca ti-am fost de ajutor, cu drag

31 Mai 201610:31
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Contururi
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k

89 RON   139 RON