Indepartarea tatuajelor

personmari_stefanescu

Buna! As vrea si eu cateva informatii despre indepartarea tatuajelor, am un tatuaj vechi de 5 ani si as vrea sa-l scot acum. Am inteles ca se scoate prin laser si as vrea sa merg la un doctor sa il scot. Am intrat pe site-ul dr dobos si am vazut ca face si asta pe langa operatii estetice. A fost cineva la el cu o problema de genul asta? Cum a fost?

• person am scapat de tatuaj

Hei! Am apelat eu la o astfel de interventie la d-l dr. Dobos anul tecut. Aveam un tatuaj destul de mare pe piept si a trebuit sa merg la vreo 5 sedinte. Mi-a placut faptul ca laserul folosit nu mi-a afectat pielea, iar rezultatele au fost foarte bune. Am scapat de orice urma de tatuaj. Nu a fost o procedura dureroasa, singurul inconvenient fiind acela ca a trebuit sa am grija sa tratez zona cu o crema antiinflamatorie. Recomand serviciile dr. Dobos in acest sens.

26 Nov 201513:48
  • person fara tatuaje

Buna, fetelor. Daca vreti sa scapati de tatuaje, va recomand sa va programati la dl dr Calin Dobos. Mi-am scos si eu un tatuaj la dl dr si a fost foarte ok. Foloseste lasere care nu afecteaza absolut deloc pielea. Singurul inconvenient ar fi sunt necesare destule sedinte pana scapati definitiv de tatuaj. Dar, la fiecare sedinta se va observa decolorarea partiala.Rabdarea e ingredientul principal, dar se merita daca chiar va doriti cu adevarat sa scapati de tatuaje.

28 Aug 201510:21
  • person indepartarea tatuajelor

Buna, Mari. Am o prietena care a fost la domnul dr dobos ca sa-si scoata un tatuaj. Avea tot asa un tatuaj vechi si destul de mare pe mana, de care se plictisise... si voia sa si-l scoata neaparat. A fost nevoie de ceva sedinte, avand in vedere ca tatuajul era destul de vechi, insa acum a scapat de el si nu mai poate de fericire. Si din cate am inteles de la ea, dr dobos foloseste un tip de laser care distruge doar pigmentul, fara sa arda pielea, deci merita sa incerci.

18 Aug 201513:11
  • person indepartarea tatuajelor

Buna, Mari. Am o prietena care a fost la domnul dr dobos ca sa-si scoata un tatuaj. Avea tot asa un tatuaj vechi si destul de mare pe mana, de care se plictisise... si voia sa si-l scoata neaparat. A fost nevoie de ceva sedinte, avand in vedere ca tatuajul era destul de vechi, insa acum a scapat de el si nu mai poate de fericire. Si din cate am inteles de la ea, dr dobos foloseste un tip de laser care distruge doar pigmentul, fara sa arda pielea, deci merita sa incerci.

18 Aug 201513:11
  • person cel mai modern spital

Poti incerca la spitalul Ponderas. Au cei mai buni chirurgi (si in chirugie estetica si reparatorie) si folosesc si cele mai moderne proceduri. Iar indepartarea unui tatuaj, nu poate fi decat floare la ureche. Dar macar asa esti sigura ca totul va arata super-profi, du-te la ei pe site!

13 Mar 201521:33
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Clipe de iubire Fereastra viselor
  • person

"dragostea se castiga, respectul se merita....."

Blog Ele.rochevron_right
Forum Ele.rochevron_right